Wiele altcoinów nie przetrwa tej katastrofy

Wiele Altcoinoacutew Nie Przetrwa Tej Katastrofy 2c63839, NEWSFIN

Wiele Altcoinoacutew Nie Przetrwa Tej Katastrofy 28584de, NEWSFIN

Popularny analityk Benjamin Cowen przewiduje, że wiele altcoinów nie przetrwa gigantycznego krachu, którego doświadczyliśmy w ciągu ostatniego roku. W nowym filmie na YouTube prognozuje on tak zwane “rozliczenie” dla altcoinów. “Chociaż zgadzam się z analizą, że altcoiny w końcu ponownie wzrosną, istnieje duża szansa, że wiele z obecnych projektów tego nie doczeka” – mówi analityk.

Odrodzenie dla altcoinów?

Cowen spodziewa się kolejnego trudnego okresu dla mniejszych altcoinów w nadchodzących miesiącach. Nawet przez pierwsze kilka miesięcy 2024 r. Cowen nadal mówi o “depresji” dla altów.

Wiele Altcoinoacutew Nie Przetrwa Tej Katastrofy F91dd5d, NEWSFIN

źródło: YouTube

Ostatecznie po tej depresji powinno dojść do odrodzenia w roku 2025. Będzie to okres, w którym część rynku wzrośnie i pokaże swoją wartość, podczas gdy wiele altcoinów po prostu zniknie w czeluściach blockchaina lub nie odnotują one nowego rekordu wszech czasów podczas następnej hossy. Jest to w zasadzie trend, który obserwowaliśmy również w ostatnich cyklach.

Bitcoin za każdym razem osiągał nowe rekordy wszech czasów, ale niestety nie możemy powiedzieć tego samego o wszystkich kryptowalutach.

Najważniejszy jest amerykański bank centralny

Kluczową rolę w analizie Cowena odgrywa amerykański bank centralny. Według analityka polityka Fedu ma kluczowe znaczenie dla cyklu życia altcoinów.

“Myślę, że nadchodzi faza depresji dla altcoinów, a to, co zależy od tego, chcę nazwać odrodzeniem altcoinów. Ale nie stanie się to, dopóki amerykański bank centralny nie zmieni swojego podejścia.”

W tym roku nie spodziewa się on jeszcze zmiany kierunku obranego przez amerykański bank centralny.

“Istnieje szansa, że zmienią kierunek już w tym roku, ale szczerze mówiąc nie spodziewam się tego.”

Jeśli w ogóle zmienią kurs w tym roku, to prawdopodobnie dlatego, że amerykańska gospodarka jest w tarapatach. Walka z inflacją jeszcze się nie skończyła, gdyż ta wciąż rośnie.

Tak więc zmianie stóp procentowych Rezerwy Federalnej w 2023 r. będzie towarzyszyć recesja, a to generalnie nie jest korzystne dla altcoinów (ani dla Bitcoina).

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *