XRP Ledger ma prawie 5 milionów użytkowników

Xrp Ledger Ma Prawie 5 Milionoacutew Uzytkownikoacutew 7d6a731, NEWSFIN

Xrp Ledger Ma Prawie 5 Milionoacutew Uzytkownikoacutew 7fffb8f, NEWSFIN

XRP Ledger zbliża się do przełomowego momentu. Do tej pory udało mu się zgromadzić prawie 5 milionów kont. Jest to bez wątpienia imponująca liczba. Głębsze spojrzenie na ten temat ukazuje kilka ciekawych spostrzeżeń na temat rosnącego ekosystemu XRP.

Xrp Ledger Ma Prawie 5 Milionoacutew Uzytkownikoacutew 8b5fe03, NEWSFIN

źródło: XRLP Services

Wzrost XRP

Ostatnie dane z XRPL Services pokazują, że XRP Ledger ma obecnie 4,78 miliona kont. Co ciekawe, konta te stanowią łącznie 58,68% całkowitej puli tokenów, wynoszącej 58,682 mld XRP. Co jeszcze bardziej ciekawe, tylko niewielka część tych kont, a mianowicie 1115, ma zerowe saldo. Oznacza to, że prawie wszystkie konta XRP są aktywnie wykorzystywane i zawierają XRP.

Powyższe liczby odnoszą się do bezpośrednich posiadaczy na blockchainie XRPL. Nie uwzględniają one innych wariantów, takich jak tokeny na zdecentralizowanych platformach. Liczba tokenów oferowanych na tych platformach to kolejne 17,2 biliona.

Rachunki powiernicze Ripple

Spośród wszystkich aktywów cyfrowych około 41,3 miliarda XRP jest bezpiecznie przechowywanych na rachunkach powierniczych utworzonych przez Ripple. Konta te nie są zakładane przypadkowo. Są one starannie zarządzane zgodnie z ustalonymi zasadami w celu zmniejszenia ich rozmiaru. Obecnie aktywnych jest 10 141 takich rachunków powierniczych. To strategiczne zarządzanie aktywami XRP ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia stabilności rynku i zdobycia zaufania wśród inwestorów XRP.

Ciągły wzrost liczby kont XRP Ledger pokazuje rosnące zainteresowanie i udział w ekosystemie XRP. Dzięki stale rosnącej społeczności i solidnej pozycji w przestrzeni aktywów cyfrowych, XRP z pewnością ma przed sobą ekscytującą przyszłość. Zwłaszcza po korzystnym orzeczeniu w sprawie SEC przeciwko Ripple.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *