Mocny start XRP we wrześniu: Ripple odpiera apel SEC

Mocny Start Xrp We Wrześniu Ripple Odpiera Apel Sec Ed73306, NEWSFIN

Ripple sprzeciwił się wnioskowi SEC o złożenie odwołania tymczasowego kwestionującego jego częściowe zwycięstwo. Z drugiej strony, token XRP mocno rozpoczął nowy miesiąc, odnotowując dobre wskaźniki on-chain.

W zgłoszeniu z 1 września firma zajmująca się technologiami finansowymi twierdziła, że SEC nie wykazała wyjątkowych okoliczności niezbędnych do zatwierdzenia przez sąd jej wniosku o odwołanie tymczasowe.

Sprzeciw Ripple

Ripple argumentował, że SEC nie spełniła trzech warunków wymaganych do poświadczenia odwołania tymczasowego. Pierwszym warunkiem jest to, że nakaz powinien dotyczyć czystej lub kontrolnej kwestii prawnej. Firma argumentowała jednak, że SEC nie spełnia tego standardu.

Zauważyła, że postanowienie sądu w sprawie SEC przeciwko Ripple opierało się na faktach. Natomiast sąd zastosował jedynie prawo do faktów. W związku z tym SEC próbowała oddzielić fakty od orzeczenia, więc uzyskanie zgody na odwołanie jest błędne. Ripple powiedział, że będzie opierał się na tych samych faktach w sądzie Second Circuit.

“Sąd nie orzekł, że oferty i sprzedaż za pośrednictwem platform handlu aktywami kryptograficznymi nigdy nie mogą prowadzić do zawarcia umowy inwestycyjnej. Stwierdził, że programowa sprzedaż pozwanych nie była sprzedażą kontraktów inwestycyjnych w okolicznościach faktycznych tej sprawy.”

Jeśli chodzi o argument SEC, że decyzja w tej sprawie może mieć wpływ na inne toczące się postępowania sądowe, Ripple również się z nim nie zgodził. Zauważyła, że inne działania SEC w zakresie egzekwowania prawa mają różne postawy proceduralne i faktyczne. W związku z tym to SEC musi spełnić swój ciężar wynikający z testu Howeya w tych przypadkach.

W międzyczasie Ripple odrzucił inne roszczenia SEC, takie jak istotne podstawy do różnicy zdań. Ponadto firma wątpi, czy natychmiastowe odwołanie pomoże w szybkim rozpatrzeniu sprawy.

XRP odnotowuje wzrost użyteczności

Po sprzeciwie aktywność XRP on-chain uległa poprawie. Kryptowaluta rozpoczęła miesiąc od znacznego wzrostu użyteczności, ponieważ jej wolumen transakcji on-chain osiągnął 4,8 mld XRP. Jest to najwyższy wolumen od 1 lutego.

Mocny Start Xrp We Wrześniu Ripple Odpiera Apel Sec Fe4ed3b, NEWSFIN

Dane on-chain dla Ripple / Źródło: Santiment

Firma analityczna Santiment poinformowała, że cyrkulacja XRP on-chain osiągnęła najwyższy od 3 miesięcy poziom 2,03 mld XRP.

Jednak jego wartość nadal się waha. XRP spadł o 2,2% w ciągu ostatnich 24 godzin i w momencie pisania tego tekstu kosztuje 0,495 USD. Altcoin stracił już wszystkie zyski z częściowego zwycięstwa kilka tygodni temu.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą rynku kryptowalut przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *