Programy lojalnościowe są obecnie oferowane przez wiele sieci handlowych. Nierzadko pozwalają na skorzystanie ze specjalnych promocji i jednocześnie zakup produktów po niższych cenach. Jakie popularne sieciówki oferują programy lojalnościowe i co trzeba zrobić, by do nich dołączyć? Sprawdzamy.
/123RF/PICSEL
Reklama
Program Moja Biedronka dla stałych klientów – dostępny w formie aplikacji
Program lojalnościowy Moja Biedronka jest jednym z najpopularniejszych spośród spożywczych sieci handlowych. Uczestnicy mogą ściągnąć na smartfona aplikację mobilną, dzięki której otrzymują informacje o najnowszych promocjach, a także dostęp do gazetek, możliwość sprawdzenia cen czy historii transakcji.
Aby założyć kartę Moja Biedronka, należy wybrać jeden z trzech sposobów. Tym najprostszym jest ściągnięcie aplikacji i używanie karty w formie cyfrowej. Pozostałe sposoby wymagają otrzymania karty fizycznej od pracownika Biedronki – należy odwiedzić sklep i o takową poprosić. Rejestracja karty może odbyć się telefonicznie (dzwoniąc pod numer 20–53–400) bądź przez internet na stronie biedronka.pl.
Program lojalnościowy Żabki – aplikacja Żappka i żappsy
Aplikacja Żappka, która jest częścią programu lojalnościowego Żabki, cieszy się sporą popularnością. Użytkownicy za każde zakupy otrzymują Żappsy, które później mogą wymieniać na poszczególne produkty. Aplikacja zawiera wiele funkcjonalności, takich jak dostęp do promocji czy oferty dobierane przez sztuczną inteligencję. Co więcej, aplikacja Żappka umożliwia korzystanie z bezobsługowych sklepów Żabka Nano.
Jak założyć aplikację Żappka? Wystarczy pobrać ją z Google Play, Apple App Store czy Huawei AppGallery. Następnie trzeba się zarejestrować i aktywować konto za pomocą e–maila. Wówczas otrzymuje się dostęp do wszystkich funkcjonalności.
Lidl Plus – aplikacja lojalnościowa od popularnego dyskontu
Lidl to niemiecka sieć sklepów, która działa w Polsce od 2002 roku. Program lojalnościowy Lidla opiera się na aplikacji Lidl Plus. Korzystający z niej klienci otrzymują dostęp do wielu promocji i zniżek na wybrane artykuły. Co więcej, aplikacja Lidl Plus daje możliwość wglądu w paragony z poprzednich zakupów, a także udostępnia najnowsze gazetki.
Jak założyć aplikację Lidl Plus? Najpierw trzeba pobrać ją z Google Play, Apple App Store lub Huawei AppGallery, a następnie założyć za jej pośrednictwem konto.
Program lojalnościowy Kaufland Card – jak założyć?
Kaufland umożliwia swoim klientów dostęp do wielu różnych promocji i rabatów poprzez program lojalnościowy Kaufland Card. Specjalna karta sprawia, że użytkownicy mogą oszczędzać na swoich zakupach, a także zbierać punkty i wymieniać je na kupony. Za każdą wydaną w sklepie złotówkę klienci otrzymują 1 punkt.
Kaufland Card można założyć poprzez aplikację mobilną. Innym sposobem jest otrzymanie i rejestracja karty w sklepie – można ją dostać od kasjera lub w punkcie informacyjnym.
POLOmarket i POLOkarta – co oferuje?
Program lojalnościowy POLOmarketu oferuje możliwość założenia POLOkarty. Dostępna w formie fizycznej bądź w aplikacji specjalna karta upoważnia użytkownika do korzystania z rabatów. Dodatkowo w aplikacji można sprawdzić listę sklepów, gazetki z promocjami czy przepisy. Ponadto da się również tworzyć listy zakupów.
POLOkartę można założyć w sklepie, gdzie otrzymuje się jej wersję fizyczną. Z kolei aplikację można pobrać z Google Play, Apple App Store czy Huawei AppGallery. Po jej ściągnięciu wystarczy zarejestrować konto, by otrzymać dostęp do funkcjonalności aplikacji.
Przeczytaj też:
Posiadaczom karty Moja Biedronka sieć daje dwa wyjścia. Jest ważny komunikat
Biedronka i Lidl płacą kasjerom więcej niż zarabia nauczyciel. Nawet 500 zł różnicy
Oszczędzanie? Po zakupy tylko z programem lojalnościowym