Placówki ustalą zasady korzystania z telefonów przez uczniów. Nowa inicjatywa ministerstwa.

Minister Barbara Nowacka z resortu edukacji skierowała projekt zmian w ustawie Prawo oświatowe, dotyczący zakazu używania telefonów w państwowych szkołach podstawowych,








