TOP 5 najlepsze kryptowaluty tygodnia 2-8 września 2023 roku

Top 5 Najlepsze Kryptowaluty Tygodnia 2 8 Września 2023 Roku C6d5737, NEWSFIN

Top 5 Najlepsze Kryptowaluty Tygodnia 2 8 Września 2023 Roku 7d33d10, NEWSFIN

BeInCrypto prezentuje cotygodniowy ranking TOP 5 najlepsze kryptowaluty. Są to monety, które wzrosły najbardziej na rynku kryptowalut w tym tygodniu, czyli od 2 do 8 września 2023 roku.

Termin altcoin odnosi się do kryptowalut innych niż Bitcoin (BTC). Najlepsze kryptowaluty, które w tym tygodniu pojawiły się w newsach, wygenerowały duże zyski i skradły uwagę krypto inwestorów to:

  • Synthetix (SNX) – wzrost o 16,47%
  • IOTA – wzrost o 14,74%
  • Render (RNDR) – wzrost o 10,07%
  • Stellar (XLM) – wzrost o 7,67%
  • Astar (ASTR) – wzrost o 6,01%

SNX liderem rankingu TOP 5 najlepsze kryptowaluty

Cena SNX spadała poniżej opadającej linii oporu od 15 lipca. Spadek ten doprowadził do dołka na poziomie 1,90 USD w dniu 31 sierpnia. Jednak cena odbiła się później i wybiła się z opadającej linii oporu trzy dni później.

Po wybiciu SNX osiągnęła szczyt na poziomie 2,56 USD w dniu 6 września. Szczyt został osiągnięty nieco poniżej poziomu oporu przy zniesieniu 0,5 Fib na 2,60 USD.

Jednak SNX spadł wkrótce po osiągnięciu tego szczytu i od tego czasu spada, tworząc długi górny knot (czerwona ikona). Taki knot jest uważany za sygnał presji sprzedażowej.

Top 5 Najlepsze Kryptowaluty Tygodnia 2 8 Września 2023 Roku Ddab7d1, NEWSFIN

Wykres SNX/USDT dzięki Tradingview

Jeśli spadek będzie kontynuowany, najbliższy obszar wsparcia znajdzie się na poziomie 1,95 USD, czyli 15% niżej od obecnej ceny. Z drugiej strony, najbliższy opór na poziomie 2,60 USD znajduje się 15% powyżej bieżącej ceny.

Cena IOTA odbija się po podwójnym dnie

Kolejnym altcoinem w naszym rankingu TOP 5 najlepsze kryptowaluty jest IOTA. Jego cena utworzyła formację podwójnego dna w dniach 10 czerwca i 17 sierpnia (zielone ikony). Podwójne dno uważa się za byczą formację, co oznacza, że przez większość czasu prowadzi do wybicia.

Po drugim dnie IOTA znacznie wzrosła, przełamując długoterminową spadkową linię oporu 5 września. Potwierdza to formację podwójnego dna i sugeruje, że rozpoczął się nowy ruch w górę.

Top 5 Najlepsze Kryptowaluty Tygodnia 2 8 Września 2023 Roku 87b1422, NEWSFIN

Wykres IOTA/USDT dzięki Tradingview

Jeśli wzrost będzie kontynuowany, najbliższym oporem jest poziom 0,23 USD. Oznacza to wzrost o niemal 30% w stosunku do obecnej ceny. Z drugiej strony, cena może spaść do linii oporu w pobliżu 0,16 USD, jeśli straci impet. Oznaczałoby to spadek o niemal 10%.

Chcesz zacząć inwestować w kryptowaluty? Z naszych poradników dla początkujących dowiesz się jak zacząć z Bitcoinem, jak założyć portfel krypto oraz jak kupować kryptowaluty.

Najlepsze kryptowaluty: RNDR wybija się z krytycznego oporu

Cena RNDR spadła poniżej opadającej linii oporu od rocznego szczytu na poziomie 2,95 USD z dnia 21 maja. Ruch w dół doprowadził do dołka na poziomie 1,25 USD w dniu 17 sierpnia.

Jednak cena odbiła się wkrótce potem, tworząc długi dolny knot (zielona ikona). Po utworzeniu wyższego dołka na początku września, RNDR przebił linię oporu 7 września. Pomimo wybicia, cena nie zainicjowała jeszcze żadnego ruchu w górę.

Top 5 Najlepsze Kryptowaluty Tygodnia 2 8 Września 2023 Roku Bdf34a4, NEWSFIN

Wykres RNDR/USDT dzięki Tradingview

Jeśli RNDR zacznie rosnąć, następny opór na poziomie 2,10 USD będzie 40% powyżej obecnej ceny. Jednak w przypadku, gdy wybicie jest nieuzasadnione i trend się odwróci, RNDR może spaść do następnego najbliższego wsparcia na poziomie 0,90 USD. Oznaczałoby to spadek o 40% w stosunku do obecnej ceny.

Cena Stellar (XLM) próbuje pokonać opór

Najlepsze kryptowaluty tego tygodnia zawierają Stellar. Cena XLM wzrosła od 17 sierpnia, kiedy to odbiła się od horyzontalnego obszaru wsparcia przy 0,11 USD. Po utworzeniu wyższego dołka, XLM wybił się z linii oporu 4 września. W momencie wybicia linia ta obowiązywała przez 52 dni.

Top 5 Najlepsze Kryptowaluty Tygodnia 2 8 Września 2023 Roku F31897d, NEWSFIN

Wykres XLM/USDT dzięki Tradingview

Obecnie XLM próbuje pokonać horyzontalny obszar oporu na poziomie 0,13 USD. Jeśli to się powiedzie, oczekiwany będzie wzrost o 30% do oporu na poziomie 0,16 USD. Z drugiej strony, spadek o 10% do obszaru wsparcia 0,11 USD prawdopodobnie nastąpi, jeśli cena zostanie ponownie odrzucona.

Astar (ASTR) kończy zestawienie najlepsze kryptowaluty minionego tygodnia

Cena ASTR wzrosła wraz z rosnącą linią wsparcia od 10 czerwca. Linia ta była wielokrotnie potwierdzana, ostatnio 5 września (zielona ikona). Cena wzrosła od ostatniego odbicia.

Pomimo ruchu w górę, ASTR nadal znajduje się poniżej horyzontalnego obszaru oporu na 0,060 USD. Jest to kluczowy poziom, ponieważ przez prawie miesiąc sporadycznie zapewniał zarówno opór, jak i wsparcie.

Top 5 Najlepsze Kryptowaluty Tygodnia 2 8 Września 2023 Roku B6d6072, NEWSFIN

Wykres ASTR/USDT dzięki Tradingview

Jeśli ASTR się wybije, może osiągnąć kolejny opór na poziomie 0,070 USD, co oznacza wzrost o 15%. Z drugiej strony, odrzucenie może doprowadzić do spadku o 9% do rosnącej linii wsparcia. Ta obecnie znajduje się na poziomie 0,054 USD.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą rynku kryptowalut przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *