Wyciek Microsoftu ujawnia krypto plany Xbox

Wyciek Microsoftu Ujawnia Krypto Plany Xbox 0e02041, NEWSFIN

Wyciek Microsoftu Ujawnia Krypto Plany Xbox 79d0840, NEWSFIN

Wyciekłe dokumenty z Microsoftu wskazują na możliwe plany firmy związane z krypto. Sugerują między innymi, że Microsoft planuje wprowadzić portfele kryptowalutowe do konsoli Xbox.

Microsoft Xbox ujawnia krypto planu

Dokumenty pokazują “roadmap” Xbox z maja 2022 roku. Wskazuje on na wsparcie dla portfela kryptowalut. Jednak dalsze szczegóły dotyczące jego integracji nie są widoczne.

Wyciek jest wynikiem procesu toczącego się między Microsoftem a Federalną Komisją Handlu. W trakcie tego procesu Microsoft przypadkowo wysłał niewłaściwe dokumenty. Od tego czasu zostały one usunięte ze strony internetowej.

Chociaż dokumenty zawierają niewiele szczegółów na temat planów kryptowalutowych Xbox, społeczność jest optymistycznie nastawiona. Tyler Winklevoss z Gemini skomentował sprawę w następujący sposób:

“Kryptowaluty to pieniądze z gier, a gry są większe niż Hollywood i przemysł muzyczny razem wzięte”.

Aldus Winklevoss, odpowiadając na słowa szefa Xbox Phila Spencera.

“Ciężko jest patrzeć, jak ciężka praca naszego zespołu jest dzielona w ten sposób. Tak wiele się zmieniło i jest na co czekać. W przyszłości podzielimy się prawdziwymi planami”.

Co to oznacza dla kryptowalut?

Spencer wskazuje tym samym, że wyciekłe informacje nie są już w pełni aktualne. W ten sposób ma nadzieję uspokoić krytyków. W końcu mówi się nie tylko o krypto planach. Okazało się, że konsola ma też stać się całkowicie pozbawiona dysków.

Trudno więc powiedzieć, czy plany kryptowalutowe Xbox są nadal aktualne. Ale jeśli te plany nadal istnieją, co dokładnie by to oznaczało? Integracja kryptowalut w bardzo dobrze znanym produkcie byłaby ogromna dla adopcji. Jak powiedział Winklevoss, kryptowaluty to interesujący rynek dla branży gier. Wiele firm z sektora już teraz ostrożnie próbuje wdrożyć kryptowaluty.

Jednak przyjęcie kryptowalut przez renomowaną markę, taką jak Xbox, byłoby ogromnym krokiem, a tym samym świetną wiadomością dla świata kryptowalut.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *