Wieloryby Ethereum mają oczy szeroko otwarte

Wieloryby Ethereum Maja Oczy Szeroko Otwarte 3f51e5c, NEWSFIN

Podczas gdy wartość dużych transakcji Ethereum osiągnęła najniższy poziom w 2023 r., eksperci sugerują, że zainteresowanie krypto gigantem nie spadło. Zamiast tego duzi inwestorzy, znani również jako “wieloryby”, trzymają proch w pogotowiu, czekając na idealny moment, by wkroczyć do akcji.

Spadek dużych transakcji: oznaka cierpliwości

Według najnowszych danych Santiment, transakcje Ethereum powyżej 100 000 USD spadły do najniższego poziomu od początku roku. Podczas gdy w wielu przypadkach może to wskazywać na zmniejszone zainteresowanie, platforma analityczna Santiment twierdzi, że w Ethereum pokazuje to zupełnie co innego. Wieloryby wydają się być cierpliwe i czekają na bardziej sprzyjający moment wejścia.

Spojrzenie na saldo adresów Ethereum potwierdza tę obserwację. Adresy posiadające od 10 000 do 10 milionów monet wykazały spadek salda. Oznacza to, że spora liczba tych dużych posiadaczy już osiągnęła zyski ze swoich inwestycji. Od czasu realizacji zysków powstrzymali się oni od dalszej akumulacji. Liczba adresów z tak dużymi ilościami ETH pozostała stabilna lub nawet spadła od czerwca.

Co na to traderzy?

Co ciekawe, nie tylko wieloryby, ale także przeciętni traderzy wydają się mieć ten sam pogląd na kierunek ETH. Wskaźnik finansowania ostatnio zmienił się na ujemny. Oznacza to, że ludzie spodziewają się spadku cen ETH poniżej 1 640 USD w najbliższym czasie.

Wieloryby Ethereum Maja Oczy Szeroko Otwarte 0269974, NEWSFIN

źródło: Coinglass

Przy obecnym stanie rzeczy wydaje się, że krótkoterminowym posiadaczom Ethereum nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać i obserwować. Podczas gdy niektórzy mogą mieć nadzieję na szybkie odbicie, inni ryzykują, że będą musieli sprzedać swoją inwestycję ze stratą.

Podsumowanie

Niedawny spadek dużych transakcji Ethereum nie musi być oznaką słabnącego zainteresowania. Wszystko wskazuje na to, że duzi posiadacze i traderzy cierpliwie czekają na swój czas, gotowi uderzyć w odpowiednim momencie. Ciekawie będzie zobaczyć, jak rynek kryptowalut będzie się rozwijać w nadchodzących miesiącach.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *