Te 4 tokeny mogą spaść w tym tygodniu

Te 4 Tokeny Mogą Spaść W Tym Tygodniu 0391d20, NEWSFIN

Te 4 Tokeny Mogą Spaść W Tym Tygodniu C7aec7a, NEWSFIN

Niektóre projekty regularnie odblokowują tokeny, które zostały wcześniej zamrożone zgodnie z warunkami rund inwestycyjnych lub innych programów pozyskiwania funduszy.

Zwykle zespół starannie opracowuje tokenomikę, aby nie powodować dużej presji sprzedaży na różnych etapach procesu odblokowywania, a tym samym załamania ceny tokena. Niemniej jednak niektóre czynniki – na przykład brak płynności lub realizacja zysków przez wczesnych inwestorów natychmiast po odblokowaniu tokena – mogą poważnie wpłynąć na cenę aktywa.

Redakcja BeInCrypto przygotowała listę projektów, które już w tym tygodniu odblokują sporo tokenów, a tym samym moge one trafić na otwarty rynek.

1) Aptos (APT)

 • Data odblokowania: 12 września
 • Liczba odblokowanych tokenów: 4 540 000 APT
 • Aktualna podaż w obiegu: 229 856 587 APT

Chociaż blockchain warstwy 1 Aptos zdecydowanie można nazwać jednym z najbardziej udanych projektów tego roku, społeczność krypto regularnie go krytykuje. Wszystko ze względu na tokenomię, w dużej mierze zdominowaną przez kapitał wysokiego ryzyka. Większość podaży APT (ponad 80 procent) nadal znajduje się w zablokowanym skarbcu. Odblokowania będą odbywać się co miesiąc przez następne dziesięć lat. “Odmrożone” 12 września tokeny zostaną rozdzielone pomiędzy fundusz Aptos i uczestników społeczności.

2) Lido DAO (LDO).

 • Data odblokowania: 13 września
 • Liczba odblokowanych tokenów: 1 500 000 LDO
 • Obecna podaż w obiegu: 888 427 760 LDO

Lido Finance to wiodąca platforma do liquid stakingu. Protokół umożliwia zdeponowanie monet w smart kontrakcie i otrzymanie w zamian aktywów pochodnych, które można wykorzystać do innych transakcji – takich jak deponowanie w pulach płynności. Standardowy token ERC-20 LDO został zaprojektowany do zarządzania Lido. Monety odmrożone 13 września otrzymają wcześni inwestorzy projektu.

3) Flow (FLOW)

 • Data odblokowania: 16 września
 • Liczba odblokowanych tokenów: 7 290 000 FLOW
 • Aktualna podaż w obiegu: 1 036 200 000 FLOW

Flow to platforma blockchain zaprojektowana do wydawania niewymienialnych tokenów (NFT) i tworzenia aplikacji do gier. Stworzyła ją firma Dapper Labs, autor popularnej gry CryptoKitties. Ekosystem Flow wspierają znane stowarzyszenia sportowe, w tym NBA, UFC i NFL. Natywny token projektu wykorzystuje się do płacenia prowizji, wykonywania smart kontraktów, uruchamiania algorytmu konsensusu oraz jako zabezpieczenie emitowanych aktywów. Monety odblokowane 16 września trafią do zespołu programistów i Dapper Labs.

4) ApeCoin (APE).

 • Data odblokowania: 17 września
 • Liczba odblokowanych tokenów: 40 600 000 APE
 • Aktualna podaż w obiegu: 368 593 750 APE

ApeCoin to natywny token ekosystemu Ape firmy Yuga Labs. Na ekosystem ten składa się jedna z najbardziej znanych kolekcji NFT – Bored Ape Yacht Club. APE zwykle reaguje na odblokowania spadkiem. Biorąc więc pod uwagę, że BAYC przeżywa teraz złe czasy, następny spadek może być szczególnie duży.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *