Shiba Inu (SHIB) traci kluczowe wsparcie: Jak odzyskać dynamikę?

Shiba Inu Shib Traci Kluczowe Wsparcie Jak Odzyskać Dynamikę 3e2585e, NEWSFIN

Shiba Inu Shib Traci Kluczowe Wsparcie Jak Odzyskać Dynamikę 594c484, NEWSFIN

Shiba Inu (SHIB) zamknęła się poniżej kluczowego poziomego poziomu wsparcia na poziomie 0,0000080 USD. Jest to sygnał, że trend staje się niedźwiedzi.

Jeśli Shiba Inu nie odzyska tego poziomu, trend pozostanie niedźwiedzi i spodziewane są nowe dołki.

Shiba Inu załamuje się poniżej krytycznego wsparcia

Tygodniowa analiza techniczna pokazuje, że cena SHIB odbiła się 10 czerwca (zielona ikona) i utworzyła długi dolny knot. Knot jest uważany za oznakę presji zakupowej. Od tego czasu cena Shiba Inu wzrosła. Ruch w górę doprowadził go w sierpniu do szczytu na poziomie 0,00001135 USD.

Cena została jednak odrzucona przez opadającą linię oporu (czerwona ikona) i od tego czasu spada. W ubiegłym tygodniu Shiba Inu spadła poniżej horyzontalnego obszaru wsparcia przy 0,0000080 USD.

Ze względu na poprzedni wzrost, początkowo wydawało się, że cena SHIB odzyskała ten obszar wsparcia. Jednak zeszłotygodniowy spadek pokazał, że tak się nie stało. Oczekuje się, że obszar 0,0000080 USD ponownie zapewni opór.

Jeśli ruch w dół będzie kontynuowany, najbliższym obszarem wsparcia będzie poziom 0,0000060 USD. Jest to 20% poniżej obecnej ceny. Z drugiej strony, jeśli Shiba Inu odzyska obszar 0,0000080 USD i wybije się, następny opór będzie na poziomie 0,0000150 USD. Ten znajduje się 100% powyżej obecnej ceny.

Shiba Inu Shib Traci Kluczowe Wsparcie Jak Odzyskać Dynamikę 1dc3eb8, NEWSFIN

Wykres SHIB/USDT dzięki Tradingview

Tygodniowy wskaźnik RSI jest niedźwiedzi. RSI to wskaźnik momentum wykorzystywany przez traderów do oceny, czy rynek jest wykupiony lub wyprzedany. Ponadto pomaga im w podjęciu decyzji o akumulacji lub sprzedaży aktywów.

Odczyty powyżej 50 i trend wzrostowy sugerują, że byki nadal mają przewagę. Natomiast odczyty poniżej 50 wskazują na coś przeciwnego.

Wskaźnik RSI został odrzucony przez linię 50 (czerwone kółko) w tym samym czasie, gdy cena została odrzucona przez linię oporu. Teraz wskaźnik znajduje się poniżej 50. Oba te czynniki uważa się za sygnały niedźwiedziego trendu. Sugeruje to, że prognoza ceny Shiba Inu jest również niedźwiedzia.

Pomimo tego niepowodzenia, w dniu 4 września liczba portfeli Shibarium osiągnęła 1 milion.

Czy załamanie ceny SHIB jest zapowiedzią nadchodzących wydarzeń?

Dane z dziennego przedziału czasowego również wykazują oznaki niedźwiedziego trendu. Jest to widoczne głównie w załamaniu ceny Shiba Inu z rosnącej linii wsparcia, która obowiązywała od wspomnianego czerwcowego dołka.

Cena SHIB utraciła tę linię w dniu 17 sierpnia i następnego dnia potwierdziła ją jako opór (czerwona ikona). Od tego czasu cena SHIB spadła i utworzyła kilka niższych szczytów.

Dodatkowo, dzienny RSI zapewnia niedźwiedzi odczyt. Wskaźnik spada i znajduje się poniżej 50. Co więcej, nie wygenerował żadnej byczej dywergencji.

W wyniku tych niedźwiedzich odczytów najbardziej prawdopodobna przyszła prognoza ceny SHIB przewiduje spadek do wspomnianego długoterminowego wsparcia na poziomie 0,0000060 USD.

Shiba Inu Shib Traci Kluczowe Wsparcie Jak Odzyskać Dynamikę A50124b, NEWSFIN

Wykres SHIB/USDT dzięki Tradingview

Pomimo tej niedźwiedziej prognozy ceny Shiba Inu, odzyskanie poziomu 0,0000080 USD będzie oznaczać, że trend jest nadal zwyżkowy. Wtedy załamanie okazałoby się nieważne. W takim przypadku cena SHIB może wzrosnąć do opadającej linii oporu na poziomie 0,000010 USD. Byłby to wzrost o 32%, licząc od obecnej ceny.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą rynku kryptowalut przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *