Prognoza Bitcoin: Na jakie poziomy BTC należy uważać

Prognoza Bitcoin Na Jakie Poziomy Btc Należy Uważać 9be40de, NEWSFIN

Prognoza Bitcoin Na Jakie Poziomy Btc Należy Uważać Ddd647c, NEWSFIN

Kryptowaluta o największej kapitalizacji, Bitcoin (BTC), zakończyła sesję w czwartek, 7 września, niewielkim wzrostem, co pozwoliło przebić poziom 26 000 dolarów.

Na tle pozytywnej dynamiki aktywa cyfrowego członkowie społeczności kryptograficznej zaczęli omawiać jego perspektywy na przyszłość. BeInCrypto postanowiło zebrać w jednym miejscy potencjalne ruchy cenowe Bitcoina, zgodne z przewidywaniami analityków rynkowych.

Jak zachowa się Bitcoin?

Analityk Inmortal, popularny członek społeczności kryptowalut, uważa, że ​​wzrost realizowany przez BTC wskazuje na potencjał dalszego pozytywnego ruchu monety. Jego prognoza dotycząca Bitcoina nie wyklucza osiągnięcia poziomu 28 000 dolarów do połowy września.

Prognoza Bitcoin Na Jakie Poziomy Btc Należy Uważać 4b89668, NEWSFIN

Prognoza Bitcoina od Inmortal / Źródło: www.Twitter.com

Wielu członków społeczności kryptograficznej zgadza się z opinią, że najbliższy czas to okres wzrostu cyfrowego złota. Inwestorzy swój pozytywny stosunek do BTC tłumaczą prawdopodobnym uruchomieniem ETF spot Bitcoin w Stanach Zjednoczonych. Wczorajszego dnia BeInCrypto przedstawiło również opinię ogromnego funduszu Bernstein, zgodnie z którą uruchomienie ETF nie zakończy się na cyfrowym złocie. Firma jest przekonana, że prędzej czy później do tego typu funduszy giełdowych dołączą altcoiny.

W ostatnim czasie, autor modelu prognostycznego BTC, PlanB, stworzył ankietę na platformie X dotyczącą wzrostu Bitcoina. Autor zapytał społeczności, jaka będzie przybliżona wartość Bitcoina po zatwierdzeniu ETF. Wyniki nie były zaskoczeniem. Duża część opowiedziała się za szybkim wzrostem w granicach pomiędzy 30 000 USD a 50 000 USD.

Prognoza Bitcoin Na Jakie Poziomy Btc Należy Uważać F4be8cc, NEWSFIN

Ankieta na platformie X dotycząca ceny Bitcoina – PlanB. / Źródło: www.Twitter.com

Ewentualne uruchomienie spotowego ETF-u na bitcoiny w USA nie jest jedynym pozytywnym czynnikiem, który może wesprzeć wzrost kryptowaluty. Analityk Miles Deutscher zwraca również uwagę na inne czynniki: halving Bitcoina w 2024 r., który może rozpocząć nowy cykl wzrostu. Co więcej, wskazał również na prawdopodobne przejście amerykańskiej Fed do obniżki głównej stopy procentowej. Ponadto obniżenie głównej stopy procentowej Fed może zwiększyć atrakcyjność aktywów wysokiego ryzyka, takich jak kryptowaluta.

Najbliższa przyszłość BTC w czerwonych kolorach

Michael van de Popp przypomniał z kolei, że wrzesień jest tradycyjnie najgorszym miesiącem dla Bitcoina. Analityk uważa, że kluczowe dla BTC będzie utrzymanie poziomu 25 500 USD. Popp zauważył również, że wrześniowy spadek Bitcoina może być prawdopodobnie ostatnim w tym cyklu.

Niektórzy członkowie społeczności kryptograficznej popierają negatywną prognozę kursu Bitcoina. Przykładowo trader CryptoBullet uważa, że ​​istnieje duże prawdopodobieństwo, że kryptowaluta przetestuje poziomy 19-21 tys. USD. Jego predykcje co do wartości kryptowaluty zaznaczył na wykresie niebieską krzywą.

Prognoza Bitcoin Na Jakie Poziomy Btc Należy Uważać 35935e5, NEWSFIN

Prognoza notowania Bitcoin od CryptoBullet / Źródło: www.Twitter.com

Przypominamy, że redaktorzy BeInCrypto zebrali w jednej recenzji prognozy Bitcoina na koniec 2023 roku. Analitycy oraz traderzy potrafią patrzyć na rynek przez pryzmat wielu czynników, o których często zapomina się podczas inwestycji.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *