Liczba portfeli Shibarium osiąga poziom 1 mln

Liczba Portfeli Shibarium Osiąga Poziom 1 Mln D6ace27, NEWSFIN

Łączna liczba portfeli wchodzących w interakcję z siecią Shiba Inu w warstwie 2, Shibarium, przekroczyła dziś granicę 1 miliona, mniej niż tydzień po tym, jak most mainnet zaczął optymalnie funkcjonować.

Przed jego ponownym uruchomieniem 28 sierpnia, most Shibarium napotkał problemy, tak jak opóźnienia w transakcjach i tymczasowo niedostępne fundusze. Jednak główny deweloper Shytoshi Kusama uspokoił obawy społeczności, stwierdzając, że ich fundusze są “bezpieczne”.

Liczba portfeli Shibarium przekroczyła 1 milion

Według danych z Shibarium Scan, most był świadkiem zaangażowania ponad 1 miliona portfeli. Użytkownicy ci wykonali łącznie ponad 783 000 transakcji, przy średniej dziennej wynoszącej około 73 640 transakcji. Warto zauważyć, że całkowita liczba bloków blockchain wynosi obecnie 421 736.

Statystyki Shibarium. Źródło: Shibariumscan

Pomimo wzrostu liczby transakcji, nie przełożyło się to jeszcze na znaczący wzrost całkowitych aktywów zablokowanych na moście. Obecnie liczba ta wynosi skromne 1,16 miliona dolarów.

Dane DeFillama pokazują, że kluczowymi graczami w sieci są zdecentralizowane giełdy, głównie DogSwap i MARSWAP. Platformy te odpowiadają za około 1 milion USD całkowitego TVL.

Tymczasem znaczny wzrost liczby adresów portfeli i aktywności transakcyjnej wskazuje na godny uwagi trend w społeczności Shiba Inu. Projekt ten obiecuje potencjalną ewolucję SHIB z tokena opartego na memach w token o praktycznej użyteczności.

Cena SHIB zmaga się z trudnościami pomimo wysokiego szczytu spalania

Wzrastająca aktywność transakcyjna dobrze wróży zarówno sieci, jak i tokenom SHIB. Każda transakcja powoduje spalenie tokenów Shiba Inu, a ostatnie dane Shibburn ujawniają imponujące 71,45 miliona tokenów spalonych w ciągu ostatnich 24 godzin.

Ten wzrost oznacza niezwykły 192% wzrost wskaźnika spalania w porównaniu z poprzednim dniem, podkreślając znaczący wpływ transakcji Shibarium na zmniejszenie rozległej podaży tokenów Shiba Inu.

Warto zauważyć, że w sierpniu spalono około 6 miliardów tokenów, co zbiegło się w czasie z uruchomieniem Shibarium.

Wyniki cenowe SHIB. Źródło: BeInCrypto

Podczas gdy Shibarium wykazało obiecujące wyniki, SHIB, powiązany z nim token, stanął przed poważnymi wyzwaniami. W ciągu ostatniego tygodnia wartość SHIB spadła o 3,7%.

Gdy wskaźnik ten zostanie rozszerzony na miesiąc, jego wartość spadła o 4,5%, zgodnie z danymi BeInCrypto. Tendencja spadkowa ceny SHIB utrzymuje się od kilku miesięcy.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *