Czy Arbitrum (ARB) może wzrosnąć do 0,95 USD po odbiciu?

Czy Arbitrum Arb Moze Wzrosnac Do 095 Usd Po Odbiciu 5960c61, NEWSFIN

Czy Arbitrum Arb Moze Wzrosnac Do 095 Usd Po Odbiciu 02cdbd2, NEWSFIN

Arbitrum (ARB) wzrosło od czasu osiągnięcia nowego dołka wszech czasów (ATL) w dniu 11 września.

Wzrost Arbitrum zamknął się w formacji korekcyjnej. Akcja cenowa i RSI nie są ze sobą zgodne, co utrudnia określenie kierunku przyszłego trendu.

Arbitrum odbija się po ATL

Cena Arbitrum spadła od 18 kwietnia, kiedy to osiągnęła rekord wszech czasów (ATH) na poziomie 1,82 USD. Spadek utrzymywał się pod opadającą linią oporu.

Niedawno linia ta spowodowała odrzucenie w dniu 15 sierpnia (czerwona ikona). Przyspieszyło to spadek i doprowadziło do nowego ATL na poziomie 0,74 USD w dniu 11 września. Ruch w dół spowodował również załamanie z horyzontalnego obszaru wsparcia na 0,95 USD.

Od tego czasu cena kryptowaluty wzrosła. Nadal znajduje się poniżej poziomego obszaru oporu 0,95 USD i opadającej linii oporu. Opory te zbiegną się na początku października.

Czy Arbitrum Arb Moze Wzrosnac Do 095 Usd Po Odbiciu 75a0052, NEWSFIN

Wykres ARB/USDT dzięki Tradingview

Dzienny wskaźnik RSI ma tendencję zwyżkową. Inwestorzy rynkowi używają wskaźnika RSI jako wskaźnika dynamiki, aby zidentyfikować warunki wykupienia lub wyprzedania. Ponadto decydują, czy akumulować, czy sprzedawać aktywa.

Odczyty powyżej 50 i trend wzrostowy wskazują, że byki nadal mają przewagę. Natomiast odczyty poniżej 50 sugerują coś przeciwnego.

Z jednej strony RSI znajduje się poniżej 50. Z drugiej strony, wskaźnik ten rośnie i wybił się z opadającej linii oporu (zielona linia).

W rezultacie dzienna akcja cenowa i RSI nie są zgodne, ponieważ jeden jest niedźwiedzi, podczas gdy drugi jest byczy.

Czy cena ARB osiągnie 0,95 USD?

Krótkoterminowe dwugodzinne interwały zapewniają mieszane odczyty. Podobnie jak w przypadku dziennych interwałów, wynika to ze sprzecznych perspektyw akcji cenowej i RSI.

Akcja cenowa pokazuje, że całe odbicie ceny Arbitrum zostało zawarte w rosnącym kanale równoległym od dołka wszech czasów. Kanały te zazwyczaj zawierają ruchy korekcyjne, co oznacza, że ewentualne wybicie z nich byłoby najbardziej prawdopodobnym przyszłym scenariuszem cenowym. Cena ARB osiągnęła linię oporu w dniu 20 września i nieznacznie spadła. Nadal jednak znajduje się w górnej części kanału.

RSI jest jednak optymistyczny. Wskaźnik rośnie i znajduje się powyżej 50, co jest sygnałem zwyżkowego trendu.

Czy Arbitrum Arb Moze Wzrosnac Do 095 Usd Po Odbiciu C2e4170, NEWSFIN

Wykres ARB/USDT dzięki Tradingview

W związku z tym to, czy nastąpi wybicie z kanału, czy odrzucenie, określi prognozę ceny ARB. Wybicie może doprowadzić do wzrostu o 12% do 0,95 USD. Natomiast odrzucenie może spowodować spadek Arbitrum do linii wsparcia kanału na poziomie 0,81 USD. Oznaczałoby to spadek o 5%.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą rynku kryptowalut przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *