Chainlink testuje tokenizację SWIFT. Co dalej z ceną LINK?

Chainlink Testuje Tokenizację Swift Co Dalej Z Ceną Link 85ebc60, NEWSFIN

Chainlink (LINK) wzrósł powyżej poziomu oporu 6 USD w obliczu dominujących niedźwiedzich tendencji na rynkach altcoinów. Niedawne zmiany w krytycznych wskaźnikach on-chain sugerują, że uczestnicy sieci Chainlink dążą teraz do byczego odwrócenia ceny.

Sieć SWIFT ogłosiła niedawno udany test tokenizacji we współpracy z Chainlink, CitiBank i innymi globalnymi instytucjami finansowymi. Kilka dni później cena LINK przekroczyła barierę 6 USD w dniu 4 września. Bycze wieloryby mocno przeciwstawiają się przeważającym niedźwiedzim czynnikom.

W dniu 31 sierpnia globalna platforma przetwarzania płatności SWIFT opublikowała wyniki testów transakcyjnych. Obejmowały one wykorzystanie infrastruktury Chainlink w celu ułatwienia transferu tokenizowanej wartości w wielu publicznych i prywatnych łańcuchach bloków. Test obejmował CitiBank i kilka innych globalnych instytucji finansowych.

Dane on-chain ujawniają, że wieloryby Chainlink pozytywnie zareagowały na te ostatnie wydarzenia. Zgodnie z poniższym wykresem od Santiment, wieloryby kryptowalutowe z saldami od 100 000 do 1 mln LINK posiadały tylko 188 milionów tokenów na dzień 30 sierpnia. Ale odkąd SWIFT opublikował pozytywne wyniki testu tokenizacji, wieloryby zgromadziły kolejne 2 mln LINK.

Chainlink Testuje Tokenizację Swift Co Dalej Z Ceną Link A3ec652, NEWSFIN

Portfele wielorybów LINK / Źródło: Santiment

Nowo nabyte 2 mln LINK jest warte około 12 mln USD przy obecnej wartości rynkowej 6,07 USD. Zazwyczaj rosnące salda portfeli wielorybów sygnalizują, że duzi inwestorzy instytucjonalni zwiększają swoje udziały w sieci.

Czas tego intensywnego kupowania sugeruje również, że niedawna aktualizacja SWIFT zwiększyła zaufanie wielorybów. Chainlink może odegrać kluczową rolę w ułatwianiu współpracy na dużą skalę między instytucjami DeFi i TradFi.

Jeśli wieloryby będą nadal kupować, zwiększona płynność rynku może napędzić cenę LINK do nowych szczytów w nadchodzących tygodniach.

Rezerwy walutowe spadają pomimo wzrostu cen

Pomimo łagodnego wzrostu cen o 4% w okresie od 31 sierpnia do 4 września, posiadacze Chainlink nie chcą księgować zysków. W rzeczywistości dane on-chain pokazują, że rezerwy giełdowe LINK gwałtownie spadły. Trwa przenoszenie tokenów z giełd.

Od 17 sierpnia do 4 września posiadacze Chainlink wycofali 1,8 mln LINK.

Chainlink Testuje Tokenizację Swift Co Dalej Z Ceną Link Ce42cb7, NEWSFIN

Rezerwy giełdowe Chainlink / Źródło: CryptoQuant

Wskaźnik Exchange Reserves śledzi w czasie rzeczywistym zmiany w całkowitych saldach LINK, które inwestorzy obecnie posiadają w uznanych portfelach giełd kryptowalut.

Obecna cena 6,07 USD oznacza, że podaż rynkowa LINK spadła o około 12 mln USD. Utrzymujący się spadek rezerw giełdowych LINK sugeruje, że uczestnicy sieci Chainlink dążą teraz do byczego odwrócenia trendu.

Z perspektywy on-chain, cena LINK wygląda na gotową do odzyskania terytorium 10 USD. Stanie się tak, jeśli ustąpi niedźwiedzi sentyment na rynku altcoinów.

Ta bycza perspektywa jest również potwierdzona przez dane Global In/Out of Money Around Price. Przedstawiają one rozkład cen zakupu obecnych inwestorów Chainlink. Pokazuje to, że jeśli cena LINK osiągnie poziom 6,50 USD, to napotka niewielki opór na drodze do 10 USD.

Jak pokazano poniżej, 67 300 adresów kupiło 557 mln LINK po średniej cenie 6,50 USD. Jeśli strategiczni inwestorzy detaliczni dostosują swoje transakcje do byczych wielorybów, rosnąca cena Chainlink może osiągnąć 10 USD.

Chainlink Testuje Tokenizację Swift Co Dalej Z Ceną Link 696b705, NEWSFIN

Wykres GIOM dla LINK / Źródło: IntoTheBlock

I odwrotnie, jeśli negatywne nastroje na rynkach altcoinów przeważą, niedźwiedzie mogą wymusić poważny spadek poniżej 5 USD.

Jednak, jak pokazano poniżej, 33 300 adresów kupiło 56,7 mln LINK po średniej cenie 4,95 USD. Mogliby oni zaoferować znaczne wsparcie, podejmując ostatnie wysiłki w celu uratowania swoich pozycji.

Jeśli jednak ten poziom wsparcia nie zostanie utrzymany, cena LINK może ostatecznie spaść w kierunku 4 USD.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *