Cezary Graf: To właśnie w krypto powstało prawdziwe brrr…

Cezary Graf To Właśnie W Krypto Powstało Prawdziwe Brrr 8aebe10, NEWSFIN

Cezary Graf To Właśnie W Krypto Powstało Prawdziwe Brrr 1dcd204, NEWSFIN

Cezary Graf, znany doradca majątkowy, od dłuższego czasu przewiduje nieuchronny upadek kryptowalut spowodowany problemami prawdziwych gigantów. Znany z powiedzenia “nie da się mądrze inwestować w kryptowalut” Graf uważa, że upadek Binance oraz Tethera ukaże realne ceny cyfrowych aktywów.

Cezary Graf chętnie przyjmuje zaproszenia do kanałów związanych z tematyką finansową, poruszając wiele różnorodnych tematów. W ostatnim czasie doradca majątkowy zagościł na kanale Finansowy Preppers, dyskutując między innymi o powodach wyjazdu do Turcji czy tamtejszym rynku nieruchomości. Nie obyło się również bez krótkiej wypowiedzi o spółkach dywidendowych w Chinach, z którymi Cezary Graf wiąże pozytywne finansowe nadzieje.

Czym są Kranslacoiny?

Graf to postać znana z bezkompromisowego podejścia do tematów finansowych, a tym bardziej rynku kryptowalut. W kontekście cyfrowych aktywów wyraża swoje obecne przekonanie, że tylko kilka projektów, takich jak Bitcoin i Ether, posiada autentyczny potencjał i wartość finansową. Zdaniem doradcy majątkowego reszta to jedynie “Krasnalcoiny”. Na pytanie, czym są prześmiewczo nazywane przez niego tokeny, odpowiada następująco:

“Altcoiny. Ja uważam, że w krypto cokolwiek robi Bitcoin i Ether, być może jeszcze 2-3 projekty, ale to już jest na siłę. Natomiast cokolwiek robi Bitcoin i Ether, reszta to są Krasnalcoiny. Jest to po prostu wymyślona wartość niewiele różniąca się od zdjęć małp wcześniej chodzących po niemałe pieniądze. Jest to po prostu fikcja, fugazi.”

Co ciekawe, termin “KrasnalCoiny,” który Cezary Graf użył jako określenia altcoinów, skutkował nawet powstaniem nowego tokena o nazwie @KrasnalCoinMoon. Inaczej mówiąc – krajowego memecoina w Polsce. Twórcy projektu deklarowali przekazanie części tokenów prosto w ręce doradcy majątkowego.

Inwestycja w Bitcoina będzie miała sens

Według Cezarego Grafa, inwestycja w Bitcoin (BTC) wciąż może znaleźć uzasadnienie w przyszłości. Graf wskazuje, że Bitcoin, Ether oraz kilka innych wybranych kryptowalut nadal mogą stanowić udaną inwestycję. Właściciel Cezary Graf Office informuje, że w przypadku upadku Tethera i Binance postara się zapolować na kryptowaluty.

“Bitcoin, Ether może trzy inne rzeczy na upartego. Także to jest prosta gra. Fajnie byłoby, nie jest to wykluczone, że jeżeli się rozsypie Tether i Binance, a to w tym kierunku idzie. Jest to bardzo niewykluczone. To gdzieś na przełomie roku, gdy będą trwały webinary, spróbujemy na nich zapolować, jeśli to się stanie, na dolarowe krypto. W sensie jak się wyrysuje cena bez Tethera i bez spoofingu i washtradingu, który się odbywa na Binance.”

Cezary Graf wyraża przekonanie, że gigantyczne instytucje finansowe, takie jak BlackRock, również dążą do wykorzystania potencjału rynku kryptowalut i osiągnięcia zysków. Jego zdaniem nie jest to odpowiedni moment na takie działania. Zwłaszcza w obliczu ogromnej ilości środków zdeponowanych w postaci fikcyjnego Tethera.

W wywiadzie padają słowa wskazujące na manipulacje przy użyciu botów, co wpływa na sztuczne zwiększanie cen kryptowalut. Graf uważa, że obecne ceny kryptowalut nie odzwierciedlają rzeczywistej wartości rynku i dopiero wtedy, gdy sytuacja ta zostanie rozwiązana, będzie odpowiedni moment na wejście z kapitałem.

Kryptowaluty to prawdziwe Brrr…

Cezary Graf w trakcie wywiadu zahaczył również o FED oraz EBC zauważając, że podmioty prowadzą na prawdę normalną, konserwatywną politykę. Zdaniem doradcy majątkowego to właśnie na rynku cyfrowych aktywów powstała prawdziwa drukarka, która “wtłacza” do systemu nielimitowane ilości cyfrowego pieniądza. Niestety – bez realnego pokrycia w USD.

“Natomiast w świecie Tethera i w świecie Krasnalcoina to co robi FED i EBC to jest naprawdę normalna konserwatywna polityka. Tutaj jest Brrr. W krypto powstało prawdziwe Brrrr. Każdy kto posiada myszkę i komputer stworzył swojego Krasnalcoin, który za chwile kosztował 100, 500, 1000 dolarów. Dzieciaki wierzą, że jest to tyle warte.”

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *