Cena PEPE może wkrótce doświadczyć dalszych spadków

Cena Pepe Może Wkroacutetce Doświadczyć Dalszych Spadkoacutew 3535f65, NEWSFIN

Cena Pepe Może Wkroacutetce Doświadczyć Dalszych Spadkoacutew 713a410, NEWSFIN

Po spadku o 46% w sierpniu, cena PEPE znalazła stabilne wsparcie w okolicach 0,0000008 USD. Wraz z ochłodzeniem niedawnej panicznej wyprzedaży, PEPE daje sygnały potencjalnego odbicia.

Cena PEPE spadła o 46% w drugiej połowie sierpnia. Stało się to po tym, jak zespół programistów potwierdził, że nieuczciwi użytkownicy wykradli aktywa o wartości 15 mln USD. Jednak stabilny początek września sugeruje, że PEPE znalazł wsparcie w okolicach 0,0000008 USD.

Długoterminowi inwestorzy PEPE odzyskują zaufanie

Zgodnie z najnowszymi trendami danych on-chain, długoterminowi posiadacze memecoina PEPE wydają się odzyskiwać zaufanie po zeszło miesięcznym szale wyprzedaży. Po wzrostach, które rozpoczęły się około 24 sierpnia, wskaźnik Age Consumed dla PEPE spadł do najniższego poziomu od dwóch miesięcy.

Jak pokazano na poniższym wykresie, 39,29 bln odnotowane w dniu 4 września było pierwszym przypadkiem, gdy Age Consumed spadł poniżej 40 bln od 19 czerwca. Warto zauważyć, że od tego czasu nie przekroczył 45 bln.

Cena Pepe Może Wkroacutetce Doświadczyć Dalszych Spadkoacutew 2d28bd9, NEWSFIN

Wskaźnik Age Consumed / Źródło: Santiment

Metryka Age Consumed uzyskuje się poprzez pomnożenie ostatnio wymienianych monet przez liczbę dni, które upłynęły od ich poprzedniego ruchu. Ten krytyczny wskaźnik on-chain śledzi zmiany w aktywności handlowej długoterminowych posiadaczy w sieci blockchain.

Zazwyczaj znaczny spadek Age Consumed, jak zaobserwowano powyżej, oznacza, że presja na sprzedaż ustąpiła. Wtedy mniej długo utrzymywanych tokenów jest obecnie w ruchu. Sprawiło to, że cena PEPE utrzymuje się stabilnie powyżej obszaru wsparcia na 0,00000075 USD w ciągu ostatniego tygodnia.

Cena PEPE: Wieloryby mogą wywołać odbicie

Wieloryby w sieci PEPE wydają się przyjmować byczą pozycję, ponieważ społeczność PEPE pogodziła się z niedawną kradzieżą funduszy. Jednak trendy danych historycznych sugerują, że pozytywna zmiana w sentymencie wielorybów może wywołać odbicie ceny PEPE.

Poniższy wykres pokazuje, jak cena PEPE zaczęła spadać około 24 sierpnia, gdy wieloryby zaczęły sprzedawać. Warto zauważyć, że spadek aktywności handlowej wielorybów z 208 transakcji w dniu 25 sierpnia do 10 transakcji w dniu 5 września odzwierciedla ten trend cenowy.

Od tego czasu ruchy cen były ściśle skorelowane z aktywnością handlową wielorybów.

Cena Pepe Może Wkroacutetce Doświadczyć Dalszych Spadkoacutew De353e3, NEWSFIN

Transakcje wielorybów / Źródło: Santiment

Liczba potwierdzonych transakcji przekraczających 100 000 USD zapewnia wgląd w zmiany nastrojów handlowych wielorybów w czasie rzeczywistym. Czas tego trendu spadkowego sugeruje, że inwestorzy instytucjonalni PEPE są zdecydowanie na prowadzeniu.

W związku z tym, biorąc pod uwagę, że spadek wskaźnika Age Consumed jest istotny, wyprzedaż może dobiegać końca. Jeśli wieloryby zareagują pozytywnie, aby kupić spadek, cena PEPE może zainicjować odbicie w nadchodzących dniach.

Prognoza ceny PEPE: Możliwe odbicie w kierunku 0,0000020 USD

Biorąc pod uwagę przeanalizowane powyżej trendy danych on-chain, cena PEPE prawdopodobnie odbije w kierunku 0,0000010 USD. Stanie się tak, jeśli wieloryby ponownie zaczną kupować. Dane Global In/Out of Money Around Price przedstawiają rozkład cen wejścia obecnych posiadaczy PEPE i potwierdzają tę prognozę.

Jednak, jak pokazano poniżej, 28 120 adresów kupiło 202 biliony PEPE po maksymalnej cenie 0,0000010 USD. Posiadacze ci mogą wywołać niedźwiedzie odwrócenie, jeśli będą chcieli zaksięgować zyski.

Cena PEPE może jednak odzyskać terytorium 0,000002 USD, jeśli ten poziom oporu spadnie.

Cena Pepe Może Wkroacutetce Doświadczyć Dalszych Spadkoacutew 4c9ecda, NEWSFIN

Wykres GIOM dla PEPE / Źródło: IntoTheBlock

Jeśli jednak niedźwiedzi impet wzrośnie, cena PEPE może spaść w kierunku 0,0000006 USD. Jednak, jak pokazano powyżej, 12 170 adresów kupiło 38,06 bln PEPE za średnią cenę 0,0000001 USD. Mogą oni wymusić odbicie ceny PEPE, jeśli utrzymają tryb HODL.

Jeśli jednak ten poziom wsparcia ustąpi, cena PEPE może spaść dalej w kierunku 0,0000005 USD.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą rynku kryptowalut przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *