Bitcoin jest okazją dziś… ale nie jutro

Bitcoin Jest Okazja Dzis Ale Nie Jutro 60749c6, NEWSFIN

Bitcoin Jest Okazja Dzis Ale Nie Jutro 8fb94c1, NEWSFIN

Bitcoin to okazja, ale wkrótce może się to zmienić. Robert Kiyosaki, który niegdyś zyskał sławę dzięki bestsellerowi Bogaty ojciec, biedny ojciec, twierdzi, że Ameryka jest bankrutem i dlatego należy jak najszybciej kupić Bitcoina.

Robert Kiyosaki dzieli się swoją wizją Bitcoina

Bitcoin okazał się dobrą inwestycją w 2023 roku, nawet jeśli nie wyglądało na to w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Tak zwane cyfrowe złoto nie było zbyt intratną inwestycją w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Kiyosaki twierdzi jednak, że ostatnia słabość jest szansą. Postrzega to jako okazję do zbudowania pozycji na przyszłość po obniżonej cenie. Jego ostatni tweet brzmi następująco:

“Złoto, srebro i Bitcoin są dziś okazjami… ale nie jutro. Ameryka jest bankrutem. Kup GSBC dziś przed akcjami, obligacjami i nieruchomościami”.

Bitcoin, złoto i srebro

Tak więc Kiyosaki nie tylko poleca Bitcoina. Jest również przekonany, że metale szlachetne, takie jak złoto i srebro, osiągną lepsze wyniki niż akcje, obligacje i nieruchomości.

To od ciebie zależy, czy mu zaufasz. Jeśli jesteś w 100% przekonany do tego, co mówi, dobrym posunięciem byłoby kupienie Bitcoina teraz i trzymanie go do 2025 r. na wypadek, powiedzmy, krachu na rynku mieszkaniowym.

Czy Kiyosaki ma jakieś osiągnięcia, jeśli chodzi o inwestowanie? Przynajmniej wie, o czym mówi, ale jednocześnie od lat głosi, że dolar upadnie. W miniony weekend Robert Kiyosaki nazwał nawet walutę fiducjarną “fałszywymi pieniędzmi”.

“Każdy zdrowo myślący człowiek wie, że wszystkie waluty fiducjarne pewnego dnia upadną i zostaną zastąpione czymś innym. W historii ludzkości nigdy nie było waluty, która miałaby wieczne życie.”

Wcześniej autor stwierdził, że Bitcoin może wzrosnąć do 120 000 USD do 2024 roku. Wskazują na to działania krajów BRICS.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *