Binance zainwestuje w te 12 projektów

Binance Zainwestuje W Te 12 Projektoacutew C76b12f, NEWSFIN

Binance Zainwestuje W Te 12 Projektoacutew 6eb5725, NEWSFIN

Nadeszła kolejna odsłona dobrze znanego programu inkubacji Binance Labs. Tym razem Binance zainwestuje w 12 projektów z różnych sektorów, w tym DeFi, GameFi, AI i infrastrukturę.

Binance Labs, ramię venture capital giełdy Binance, ogłosiło 12 projektów wybranych do szóstego sezonu programu inkubacji.

Pomimo powiązania Binance z BNB Chain, inicjatywa inkubacji Binance Labs jest niezależna od łańcucha i ma na celu pomóc założycielom i projektom osiągnąć sukces we wszystkich branżach i ekosystemach.

Sezon 6 programu ma rozpocząć się 25 września i obejmuje dwumiesięczny program nauczania. Według Yi He, szefa Binance Labs:

“W Binance Labs naszą misją jest identyfikowanie i wspieranie założycieli na wczesnym etapie rozwoju, którzy wykazali się zdolnością do tworzenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych, tym samym pozytywnie wpływając na szerszy ekosystem Web3. Dzięki naszemu Programowi Inkubacji wykorzystujemy zasoby z całego naszego ekosystemu, aby zapewnić wsparcie doradcze, umożliwiając założycielom projektów na wczesnym etapie rozwój razem z nami”.

O jakich projektach mowa?

W podziale na branże/sektory, w których działają, startupy wybrane do inkubacji w Binance Labs to:

Infrastruktura

 • Vistara – platforma wdrażania rollupów za jednym kliknięciem do projektowania i zarządzania skalowalną infrastrukturą w różnych środowiskach wykonawczych.
 • UXUY – platforma multi-chain oparta na technologii portfela MPC i AA z funkcjami skoncentrowanymi na intencjach, minimalizująca bariery wejścia do zdecentralizowanego handlu.

DeFi

 • BBOX – perp DEX początkowo uruchomiony na Linea. Może szybko tworzyć pule handlowe dla szerokiego zakresu aktywów, oferując jednocześnie zaawansowane strategie zysków dla dostawców płynności.
 • Derivio – zdecentralizowany ekosystem strukturyzowanych instrumentów pochodnych na zkSync, którego celem jest uwolnienie pełnego potencjału DEXówdla użytkowników, twórców i instytucji.
 • Ethena – dostawca infrastruktury instrumentów pochodnych w celu przekształcenia ETH w pierwszego kryptowalutowego stablecoina przynoszącego zyski bez zależności od systemów bankowych.
 • Shogun – niezależny od łańcucha agregator przepływu zleceń i inteligentny router płynności dla sieci modułowych, początkowo uruchamiany na interchainie Cosmos.

DApps AI

 • MyShell – oparta na sztucznej inteligencji platforma chatbota Web3 z zastrzeżonymi modelami AI i TTS (text-to-speech) oraz modułową konstrukcją. Umożliwia użytkownikom tworzenie, udostępnianie i zarabianie na robotach AI, z których każdy ma unikalny głos, pamięć i styl dialogu.
 • NFPrompt – oparta na sztucznej inteligencji platforma Prompt-UGC z multimodalnymi zastrzeżonymi modelami, w tym modelami tekstu na obraz / wideo / muzykę. Pozwala ona użytkownikom bez wysiłku tworzyć treści NFT, głosować i zdobywać nagrody z kampanii artystycznych sponsorowanych przez projekty Web3.
 • QnA3 – oparta na sztucznej inteligencji platforma udostępniania i wyszukiwania wiedzy Web3. Dzięki własnemu zbiorowi danych, QnA3 umożliwia użytkownikom łatwy dostęp do informacji i wiedzy Web3 za pomocą jednego kliknięcia.

GameFi/SocialFi

 • Cellula – w pełni autonomiczna gra strategiczna symulująca życie na Ethereum, oferująca kompozycyjność, przejrzystość i trwałość.
 • Crypto Café – platforma typu learn-to-earn poświęcona tematyce blockchain i kryptowalut, mająca na celu zmniejszenie barier wejścia dla użytkowników o niskiej lub zerowej ekspozycji na aktywa cyfrowe.
 • MetaCene – pierwsza natywna dla sieci Web3 gra MMORPG wspierająca łatwy dostęp dla graczy głównego nurtu.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *