Analitycy twierdzą, że cena Bitcoina (BTC) spadnie we wrześniu do 24 000 USD

Analitycy Twierdzą że Cena Bitcoina Btc Spadnie We Wrześniu Do 24 000 Usd E9316bf, NEWSFIN

Analitycy Twierdzą że Cena Bitcoina Btc Spadnie We Wrześniu Do 24 000 Usd C7342f0, NEWSFIN

Na początku tego tygodnia cena Bitcoina (BTC), największej kryptowaluty na świecie pod względem wartości rynkowej, wynosiła około 26 000 USD. Mimo wcześniejszego wzrostu do 28 000 USD po pozytywnym rozstrzygnięciu sporu Grayscale z Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) w Stanach Zjednoczonych, powstaje zasadnicze pytanie: co przyniesie wrzesień?

W poniższej recenzji redaktorzy BeInCrypto zebrali opinie inwestorów dotyczące przyszłego kierunku ceny Bitcoina (BTC).

Wzrost wartości Bitcoina (BTC) po halvingu

Według tradera i analityka Doktora Profit, niedawny wzrost cen po decyzji Grayscale nie powinien być uważany za znak, że Bitcoin wkracza w fazę wzrostu. Według jego obliczeń, Bitcoin wejdzie w pozytywny rajd po halvingu w 2024 roku.

W tym czasie, zauważył trader, regulatorzy w Stanach Zjednoczonych mogą zatwierdzić jeden lub więcej oczekiwanych od dawna funduszy ETF (Exchange-Traded Funds) związanych z Bitcoinem. Zatwierdzenie wniosków od Grayscale, BlackRock i innych może wywołać napływ środków na rynek cyfrowych aktywów.

Podkreślił, że wrzesień jest najgorszym miesiącem w roku kalendarzowym dla Bitcoina i rynku kryptowalut. Tym razem, jak twierdzi, nie będzie inaczej.

Na początku miesiąca Doktor Profit oczekuje, że cena Bitcoina będzie poruszać się bokiem. Wzrost zmienności Bitcoina będzie towarzyszyć publikacji najnowszych danych dotyczących inflacji w USA 13 września 2023 roku.

Rezerwa Federalna USA podejmie decyzję, czy podwyższa stopy procentowe czy pozostawia je bez zmian podczas swojego spotkania tydzień później. Przyszłe podwyżki stóp procentowych mogą zaszkodzić Bitcoinowi, który uważany jest za aktywo o wysokim ryzyku.

Prognoza Doctor Profit nie wyklucza możliwości spadku do 24 tys. USD.

Analitycy Twierdzą że Cena Bitcoina Btc Spadnie We Wrześniu Do 24 000 Usd Edc5cab, NEWSFIN

Prognoza cen Bitcoina od Doctor Profit | Źródło: www.Twitter.com

Wypłaty BTC sygnalizują zaufanie do aktywów

Popularny analityk PROFIT BLUE przedstawił podobną prognozę, przewidując, że inwestorzy zobaczą spadek Bitcoina do 24 000 USD. W międzyczasie członkowie społeczności kryptowalut powinni zwracać uwagę na pozytywne sygnały.

Analitycy Twierdzą że Cena Bitcoina Btc Spadnie We Wrześniu Do 24 000 Usd 799a872, NEWSFIN

Prognoza ceny Bitcoina Profit Blue | Źródło: www.Twitter.com

Wolumeny wypłat BTC z giełd przekroczyły depozyty w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Dane wskazują, że inwestorzy nie są gotowi rozstać się z kryptowalutami. Mniejsza liczba sprzedawców może przełożyć się w rezultacie na wzrost cyfrowego złota.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *