Promocja w Rossmannie. „Wybiegaj” sobie 50 proc. rabatu

Od 5 do 50 proc. rabatu na zakupy rozdaje Rossmann w nowej akcji promocyjnej. Rossmann Run to tym razem nie tylko biegi w Łodzi. Dołączyć może każdy i wszędzie. Sprawdzamy limity promocji i warunki, jakie trzeba spełnić. Zdjęcie

Promocja W Rossmannie Wybiegaj Sobie 50 Proc Rabatu 1e2a331, NEWSFIN

Rossmann Run wymaga rejestracji i wpłaty 5 zł, które zostaną przekazane na cele charytatywne /IMAGO/Arnulf Hettrich/Imago Stock and People/East News /East News Reklama

W nowej akcji Rossmann Run „wybiegać” można nawet 50 proc. rabatu na zakupy w tej znanej drogerii. Tegoroczna akcja to już kolejna edycja, ale pierwsza, kiedy biegać będzie mógł każdy. Czekają rabaty od 5 do 50 proc. na zakupy. 

Nowa akcja promocyjna w Rossmannie

To już 21. edycja Biegu Ulicą Piotrowską Rossmann Run w Łodzi. Jednak teraz do akcji mogą przystąpić biegacze z całego kraju.

Rossmann zaprasza do stacjonarnego biegu, który rozpocznie się od ul. Piotrowskiej w Łodzi i przypomina, że sam udział w biegu nie jest równoznaczny z przyznaniem rabatu. Uczestniczy biegu w jego pierwotnej lokalizacji także muszą włączyć bieg w aplikacji drogerii. 

Reklama

Udział w akcji wymaga wpłaty 5 zł, jednak całość zysków ma zostać przekazana na cele charytatywne. Uczestnik akcji może wybrać spośród kilku fundacji:

  • Fundacja Dom w Łodzi
  • Fundacja Herosi
  • Fundacja Ktoś
  • Fundacja Gajusz
  • Polskie Towarzystwo Chorób Nerwowo-Mięśniowych
  • Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat

Wspominanym organizacjom można przekazać także wyższą kwotę. 

Co zrobić, aby dostać 50 proc. rabatu na zakupy?

Nie dalej niż kilka dni temu informowaliśmy o ukrytych promocjach w Rossmannie, a drogeria jeszcze w tym miesiącu oferuje kolejne duże rabaty. Akcja kierowana jest do użytkowników aplikacji Rossmann PL i członków Klubu Rossmann. Dalej wystarczy dokonać symbolicznej wpłaty 5 zł, a w ostatnią sobotę miesiąca 25 maja ponownie uruchomić aplikację i przebiec dystans od 1 do 10 km w czasie nie dłuższym niż dwie godziny. 

„Bieg rozpoczyna się po kliknięciu „Start” w aplikacji, a kończy w momencie, kiedy naciśniesz „Stop”. Pamiętaj, że możesz wziąć udział w biegu tylko jeden raz. Wystartuj 25 maja o dowolnej porze i czerp przyjemność z aktywności!”, czytamy na stronie Rossmanna. 

W dniu akcji liczy się jednorazowy bieg, którego nie można przerwać i przebiec „na raty”, jednak można go rozpocząć o dowolnej godzinie. Funkcjonalność aplikacji można przetestować przed dniem biegu, a podczas akcji należy mieć włączoną lokalizację GPS.

Jak wykorzystać rabat?

Każdy przebiegnięty kilometr to 5 proc. rabatu od Rossmanna. Osoby, które w czasie 120 minut przebiegną 10 km, otrzymają aż 50 proc. rabatu w formie kuponu. Organizatorzy zapewniają, że odpowiednia jego wartość pojawi się w aplikacji Rossmann PL najpóźniej do końca 27 maja. 

„Wybierz się na zakupy i pamiętaj, że kupon działa jednorazowo, wyłącznie w drogeriach stacjonarnych. Nalicza się od cen regularnych i nie łączy z innymi promocjami, jak również z Rossmann GO”, tłumaczy Rossmann. 

Kupon ważny jest tylko do 31 maja 2024 i naliczany jest przy zakupach do kwoty 300 zł. Z promocji wykluczone są m.in. wyroby medyczne, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, a także alkohol i karty podarunkowe. 

Agnieszka Maciuła-Ziomek 

Wideo Odtwarzacz wideo wymaga uruchomienia obsługi JavaScript w przeglądarce. Gwiazdowski mówi Interii. Odc. 80: Moralność. Skąd się bierze? INTERIA.PL

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *