InPost rozdaje laptopy i telefony. Wraca znany konkurs

InPost rusza z 5. edycją konkursu ArtInPost. Autorzy grafiki użytkowej mogą zaprojektować naklejkę, która pojawi się na kilkudziesięciu paczkomatach w Polsce. InPost z okazji urodzin rozdaje laptopy i telefony. Zdjęcie

Inpost Rozdaje Laptopy I Telefony Wraca Znany Konkurs 646f458, NEWSFIN

Paczkomaty InPost będą oklejone. Spółka rozda nagrody /ARKADIUSZ ZIOLEK/East News /East News Reklama

W piątej edycji konkursu ArtInPost spółka proponuje hasło: „Twoja okolica, Twój Paczkomat”. To nie tylko szansa do zobaczenia własnego projektu na maszynach InPostu, ale także okazja do zdobycia cennych nagród. 

Konkurs na projekt Paczkomatu

Konkurs ArtInPost ruszył 15 maja i potrwa do 15 czerwca. W ramach jubileuszowej edycji spółka zachęca do zgłoszeń nie tylko profesjonalnych grafików, ale także pasjonatów i osoby uczące się dopiero grafiki użytkowej. „Sztuka jest przecież dla wszystkich – tak, jak nasz Paczkomat”, pisze InPost na swoich stronach. 

Reklama

Konkursowe projekty można wykonywać z użyciem własnych narzędzi lub przy pomocy kreatora dostępnego na stronie artinpost.pl. A jaki projekt należy wykonać? InPost chce, aby inspiracją było otoczenie danego regionu. 

Przyszła naklejka może być inspirowana krajobrazem, zabytkiem, budynkiem lub konkretną osobą czy symbolem danej dzielnicy. „Miejskie legendy, ważne postacie, historyczne wydarzenia, niespotykana architektura? Pełna dowolność – wszystko może być świetnym tematem Twojej pracy” – pisze InPost.

Cenne nagrody od InPost

Laureatów w konkursie wyłoni jury i głosowanie publiczności. Zwycięskie prace staną się wielkoformatowymi grafikami na 25 paczkomatach w Polsce. Ta liczba nie jest przypadkowa, bo InPost właśnie w tym roku świętuje 25-lecie działania. 

Jednak nagród jest więcej. Zwycięzca otrzyma także laptop marki Apple z okleiną jego własnego projektu. iPad z okleiną powędruje w ręce zdobywcy drugiego miejsca. Kolejni trzej zwycięzcy otrzymają także nagrody – w postaci telefonu, tabletu graficznego i słuchawek. Wszystkie prezenty opatrzone będą okleiną autorstwa laureatów. 

InPost rozda także 10 nagród publiczności. Grafiki 10 kolejnych autorów pojawią się na paczkomatach w całym kraju. Konkurs trwa do 15 czerwca. Wyniki zostaną natomiast ogłoszone 30 czerwca. InPost dysponuje obecnie siecią blisko 33 tys. paczkomatów na świecie, z czego 22 tys. znajdują się w Polsce. 

Wideo Odtwarzacz wideo wymaga uruchomienia obsługi JavaScript w przeglądarce. Gwiazdowski mówi Interii. Odc. 81: Uderz w stół, a wredni ludzie się odezwą? INTERIA.PL

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *