Sypialnia w wiejskim domu Edyty i Cezarego Pazurów z drewnianą podłogą Jawor-Parkiet w roli głównej

Do swego domu na Warmii Edyta i Cezary Pazurowie wybrali podłogę Retro Collection Design Experience Dark Omen w układzie jodełki klasycznej. Dębowe deski Jawor-Parkiet zdobią nie tylko podłogę, ale także wezgłowie łóżka. Oryginalny pomysł i świetna realizacja sprawiły, że jest to metamorfoza z efektem „wow”. Zapraszamy do środka!

Edyta i Cezary Pazurowie to Ambasadorzy marki Jawor-Parkiet i bohaterowie kampanii „Podłogi z Pazurem. Gotowe na każdą rolę w Twoim życiu”. Cenią naturalność, spokój i równowagę jaką daje kontakt z przyrodą oraz możliwość odpoczynku w pięknym otoczeniu lasów, łąk i jezior. Dlatego tak chętnie spędzają czas w swoim wiejskim domu na Warmii, którego klimat i wystrój sprzyjają błogiemu relaksowi. 

Efektem przeprowadzonego niedawno remontu jest metamorfoza sypialni. Stylowe wnętrze nabrało wyjątkowej przytulności, a zarazem designerskiego charakteru za sprawą podłogi drewnianej. Jednak prawdziwy efekt „wow” to zasługa możliwości aranżacyjnych jakie dają podłogi Jawor-Parkiet oraz pomysłowości właścicieli, którzy zdecydowali się zastosować deski także na wezgłowiu łóżka. Dekor Retro Collection Design Experience Dark Omen w układzie jodełki klasycznej na podłodze i ścianie przyciąga wzrok. – Byłam bardzo ciekawa jaki efekt da połącznie drewnianej podłogi i wezgłowia z naszymi stylowymi meblami czy belkami na suficie. Okazało się, że wszystkie elementy aranżacji świetnie do siebie pasują. I co ważne, ta podłoga  znakomicie wpisuje się również w klimat naszego domu, po prostu do nas pasuje – mówi Edyta Pazura.

Oryginalne wezgłowie z dębowych desek pełni rolę niebanalnej dekoracji wnętrza. Sięgające aż do sufitu zwraca uwagę już od wejścia. Wrażenie robi zarówno oryginalna, chłodna barwa dekoru Dark Omen, którego powierzchnia mieni się kolorami palonego drewna, od bursztynu po ciemny brąz, jak również sposób ułożenia. Jodełka klasyczna to wzór ponadczasowy, a zarazem wyrazisty. Takie ułożenie pozwala na efektowną grę światła na powierzchni podłogi i ściany, co dodaje całości wyjątkowego uroku. 

Retro Collection Design Experience Dark Omen to ręcznie postarzana podłoga. Nieregularna faza na krawędziach desek dodaje jej szlachetnego wyrazu i sprawia, że każda deska zyskuje unikalny charakter i wygląd. Szczotkowana, wykończona olejowoskiem powierzchnia desek jest również niezwykle miła w dotyku. – Po tej podłodze bardzo przyjemnie chodzi się boso. Drewno daje odczucie ciepła pod stopami, a co ważne dla alergików nie przyciąga kurzu i zapewnia zdrowy mikroklimat w domu – zwracają uwagę Ambasadorzy marki Jawor-Parkiet.

Dębowe deski Retro Collection Design Experience Dark Omen ułożone zarówno na wezgłowiu jak i podłodze nadają wnętrzu spójny charakter i potęgują nieszablonowy efekt dekoracyjny. Pięknie komponują się ze stylowymi meblami oraz dodatkami. – Kwintesencją metamorfozy naszej sypialni są dodatki w kolorach zieleni, brązu, beżu, nawiązujące do tego miejsca i otaczającej przyrody. W połączeniu z drewnem we wnętrzu całość prezentuje się wprost idealnie – dodaje Edyta Pazura.

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *