HAIER PREZENTUJE TECHNOLOGICZNE ARCYDZIAŁA

IFA, Berlin, 31 sierpnia 2023 r. – Marka Haier, która nieprzerwanie od 14 lat jest liderem w produkcji urządzeń AGD na świecie, na targach IFA przedstawia swoje najnowsze produkty wspierane technologią i sztuczną inteligencją.

Pralki i suszarki X SERIES 11 to niekwestionowane gwiazdy berlińskiego stoiska Haier. W urządzeniach zastosowane zostały najnowocześniejsze technologie, które wpływają na wydajność urządzeń przy zachowaniu gwarancji maksymalnej dbałości o odzież. Dzięki temu ubrania na dłużej pozostaną jak nowe. Pralka X SERIES 11 posiada technologię Ultra Fresh Air, która odświeża odzież jednocześnie zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii i nieprzyjemnych zapachów do 12 godzin przy zamkniętym bębnie. Suszarki z tej samej serii – X SERIES 11 – dzięki specjalnemu silnikowi osiągają najwyższy poziom wydajności oraz najlepsze wyniki suszenia. Producent zadbał o to, by pielęgnacja ubrań była w tych produktach kluczowa. Specjalna konstrukcja bębna pozwoli bezpiecznie suszyć nawet najdelikatniejsze tkaniny. Ponadto, przepływ powietrza można regulować w zależności od potrzeb użytkownika. Dodatkowo seria X SERIES 11 wspierana jest przez aplikacje hOn, która daje dostęp do dodatkowych programów i porad dotyczących np. konserwacji urządzenia.

Na targach IFA swoją premierę mają także urządzenia kuchenne. Haier I-PRO SHINE SERIES 7 to pojemna zmywarka w klasie energetycznej A, która oferuje o 60% wyższą wydajność i efektywność niż zmywarki w tym samym rozmiarze. W zakresie przechowywania żywności na szczególną uwagę zasługuje lodówka 2D 60 SERIES 5 PRO w klasie energetycznej A. Sztuczna inteligencja i połączenie z aplikacją hOn umożliwiają sterowanie urządzeniem za pomocą smartfona. Dodatkowo, funkcja proaktywnej temperatury zapamiętuje nawyki zakupowe i automatycznie dostosuje temperaturę lodówki gdy użytkownik będzie wracać z nowymi produktami. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo przechowywania żywności i jej świeżość na dłużej.

Piekarniki i płyty grzewcze z nowej serii ID wyróżniają wysoka jakość wykonania i technologie BionicookTM, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Seria piekarników ID została wyposażona w kamerę Bionic Vision, która rozpoznaje produkty wewnątrz urządzenia i automatycznie wybiera idealne parametry pieczenia podczas całego cyklu. Piekarnik CHEF@HOME to technologiczne arcydzieło. Posiada duży ekran na drzwiach urządzenia, dzięki któremu mamy dostęp nie tylko do przepisów i funkcji piekarnika ale możemy także korzysta

z przeglądarki internetowej. Zatem podczas przygotowywania posiłków w kuchni można również oglądać ulubiony serial czy słuchać muzyki.

Produkty Haier prezentowane podczas targów IFA w myśl koncepcji inteligentnego domu to prawdziwe technologiczne arcydzieła. Ich jakość, funkcjonalność dopełnia ponadczasowy design, co sprawia, że nasza kuchnia czy łazienka może być nie tylko praktyczna ale i piękna.

 

O Haier Europe

Haier Europe jest częścią Haier Smart Home, od 14 lat numer jeden w branży AGD na świecie*, która

według Fortune Global 500 jest jedną z 500 największych firm na naszym globie. Haier Smart Home

od 1993 roku notowana jest na giełdzie w Szanghaju (SHA: 600690), zatrudnia około 100 000

pracowników i obecna jest na wszystkich 5 kontynentach. Globalna sieć sprzedaży firmy obejmuje

ponad 160 krajów, które w 2019 roku wygenerowały przychód operacyjny w wysokości 25 miliardów

euro. Marka Haier dostarcza nowoczesne i innowacyjne produkty AGD o najwyższej jakości,

spełniające zmieniające się potrzeby współczesnych gospodarstw domowych. W swoim portfolio

posiada lodówki (typu combi, multidoor, side by side), piekarniki do zabudowy, płyty indukcyjne,

okapy i chłodziarki do wina, a także pralki, pralko-suszarki i suszarki.

Wizją Haier jest osiągnięcie pozycji światowego lidera w dziedzinie IoT dla inteligentnych urządzeń

gospodarstwa domowego. Haier Smart Home jest pierwszą chińską firmą, która w październiku 2018

roku weszła na rynek akcji D-Share notowanych na giełdzie China Europe International Exchange

(CEINEX D-Share Market) we Frankfurcie.
 

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę internetową Haier:

https://www.haier-europe.com/pl_PL/web/pl

*według Euromonitor International Limited

 

 

Źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *