Beton ryflowany od Luxum – faktura, kolorystyka, zastosowanie

Beton architektoniczny jest materiałem, którego liczne zalety są pożądane w nowoczesnym designie. Ryflowane okładziny ścienne z betonu od Luxum to idealne rozwiązanie do innowacyjnych projektów wnętrzarskich łączące oryginalne wzornictwo i najwyższą jakość wykonania.

 

Lamele betonowe przeznaczone są do wykończenia ścian wewnętrznych zarówno w aranżacjach prywatnych, jak i przestrzeniach komercyjnych. Ich regularna faktura pionowych linii szczególnie przypadnie do gustu zwolennikom industrialnych rozwiązań. W zależności od wymagań projektowych mogą zostać zamontowane na całej ścianie lub na jej fragmencie. Szeroki wybór rozmiarów oraz łatwa obróbka zapewniają dopasowanie okładziny idealnie do wymiarów pomieszczenia. Dodatkowo, propozycje można montować nie tylko na klej czy niewidoczne kotwy, ale i kotwy dekoracyjne oraz śruby, które zapewnią perfekcyjny efekt wizualny. 

Dzięki wysokiej odporności na wilgoć beton ryflowany od Luxum znajdzie swoje zastosowanie również w pomieszczeniach mokrych – kuchniach czy łazienkach, gdzie warto go zestawić z naturalnymi materiałami, takimi jak kamień lub drewno. Jego przykuwająca wzrok struktura oraz charakterystyczna w dotyku powierzchnia, sprawiają, że elementy wykończenia wnętrza z betonu architektonicznego stają się niezwykłym i wyrazistym elementem wystroju.

Przestrzenna struktura płyt stanowi niebanalną alternatywę dla standardowego wykończenia wnętrz, która w zależności od ułożenia wprowadza dynamikę lub wizualnie porządkuje przestrzeń. Minimalistyczny wygląd wpisuje się w aranżacje szczególnie o industrialnym i loftowym charakterze wewnątrz nowoczesnych apartamentów, biur, przestrzeni prywatnych i komercyjnych. Dekoracyjne betonowe płyty ryflowane od Luxum są w 100% wyprodukowane z naturalnych surowców, nie zawierają sztucznych włókien ani polipropylenów, posiadają również niezbędne certyfikaty CE oraz atesty PZH. 

Płyty dostępne są w sześciu unikalnych strukturach, dzięki czemu dopasowanie produktu do wybranego stylu aranżacyjnego oraz indywidualnych preferencji estetycznych klienta jest bardzo proste. Aż jedenaście wersji kolorystycznych – od bieli, poprzez odcienie szarości po antracyt pozwala na kreowanie stylowych i niepowtarzalnych wnętrz. W ofercie betonu ryflowanego od Luxum znajdują się również dwie niezwykłe wersje kolorystyczne – drewno retro oraz corten. Wyjątkowe, niejednorodne zestawienie odcieni brązu oraz charakterystyczne tonacje rdzy umożliwiają wprowadzenie industrialnego klimatu w każdym projekcie.

Betonowe lamele to jedna z najmodniejszych propozycji wnętrzarskich. Ponadczasowy wzór, wysoka jakość oraz bogata paleta kolorystyczna dają nieograniczone możliwości projektowania. Produkt świetnie współgra z nowoczesnymi koncepcjami aranżacyjnymi, nadając designerskiego sznytu przestrzeni. 

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *