UPC znika z Polski i przechodzi do Play. Co z klientami?

UPC Polska zmienia szyld na Play. Od 31 sierpnia klienci korzystający z telewizji cyfrowej, szerokopasmowego internetu, telefonii i usług mobilnych przeszli do "fioletowego" operatora. Jak podaje nowy właściciel firmy, jest to ostatni formalny krok integracji dwóch spółek, która rozpoczęła się w kwietniu ubiegłego roku. 

Upc Znika Z Polski I Przechodzi Do Play Co Z Klientami 473cbdc, NEWSFIN

fot. Tupungato / / Shutterstock

Od 31 sierpnia bieżącego roku spółka P4 wchłonęła"UPC Polska. Znany operator stał się częścią sieci Play, czyli firmy P4. Wszystkie dotychczas oferowane usługi przez UPC trafiają do portfolio "fioletowego" operatora. 

UPC znika z Polski

UPC Polska, dostawca usług telewizji cyfrowej, szerokopasmowego dostępu do internetu, telefonii i usług mobilnych, oficjalnie znika z rynkuNa podstawie wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego UPC Polska stała się formalnie częścią spółki P4, która jest właścicielem Playa. Tym samym firma P4 przejęła wszystkie prawa i obowiązki UPC. Prawne połączenie spółek P4 i UPC Polska było ostatnim formalnym etapem integracji rozpoczętej w kwietniu ubiegłego roku. 

Obecni klienci UPC Polska mogą nadal korzystać ze swoich usług na dotychczasowych warunkach, podkreśla Play. Firma dodaje również, że zarówno czas trwania umów, wysokość opłat jak i dane rachunku bankowego do dokonywania wpłat pozostają niezmienione. 

Przejęcie UPC Polska przez Play w 2021 roku było jedną z największych transakcji na krajowym rynku usług telekomunikacyjnych, a jej wartość przekroczyła 7 mld złotych. Po dwóch latach nadszedł czas na rebranding, w tym wizualne połączenie obu marek. Pomimo wcześniejszych zapewnień, że firma szybko nie zrezygnuje ze znanego w Polsce szyldu. "UPC to marka mocno zakorzeniona w świadomości polskich użytkowników, kojarzy się z szybkim internetem i wysoką jakością usług, a to cel zbliżający nas mocno do siebie" – przekonywał wiosną 2022 r. Jean-Marc Harion, CEO Play.

Upc Znika Z Polski I Przechodzi Do Play Co Z Klientami 0c85011, NEWSFIN

Jaką formę opodatkowania wybrać?

Własna działalność gospodarcza a podatki

Założyłeś własną firmę? Kolejnym krokiem w jest wybór sposobu rozliczania się ze skarbówką z tytułu osiąganych dochodów. Odpowiednia formy opodatkowania, dopasowana do potrzeb przedsiębiorcy, niesie ze sobą korzyści finansowe. Warto o nich wiedzieć!<BR> Pobierz e-booka zostawiając zgody, albo zapłać 20 zł
Masz pytanie? Napisz na [email protected]

KupDarmowy zapisWyślijImięPole wypełnione niepoprawnie!NazwiskoPole wypełnione niepoprawnie!Jeśli chcesz fakturę, to wypełnij dalszą część formularza:NIP (bez myślników)Pole wypełnione niepoprawnie!Nazwa firmyPole wypełnione niepoprawnie!Ulica, numer budynku/lokaluPole wypełnione niepoprawnie!Kod pocztowyPodaj kod w formacie xx-xxx!MiastoPole wypełnione niepoprawnie!Wyślij

DF

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *