Ile zarabia kasjer w Dino? Już wiadomo

W całym kraju pojawia się coraz więcej marketów Dino, zwłaszcza w małych i średnich miejscowościach. Tylko w 2023 roku sieć ma zamiar otworzyć aż 300 nowych sklepów. Dlatego też poszukiwani są nowi pracownicy. Wiadomo już, na jakie zarobki będą mogły liczyć zatrudnione osoby.

Ile Zarabia Kasjer W Dino Juz Wiadomo D7f79e0, NEWSFIN

fot. Katarzyna Waś-Smarczewska / / Bankier.pl

W 2022 roku sieć Dino wydała na wynagrodzenia swoich 40 tys. pracowników około 2,1 mld zł. Średnia płaca netto wyniosła wówczas 3015 zł. Natomiast u progu 2023 roku pracownik Dino zarabiał od 3400 do 4100 zł brutto. Wysokość wynagrodzenia zależy m.in. od wielkości miejscowości, w której znajduje się sklep – podaje portal Business Insider.

Ile można zarobić w Dino? 

Sieć Dino ma już ponad 2200 sklepów w całym kraju, a w tegorocznych planach ma utworzenie 300 marketów. W ciągu pół roku firma powiększyła załogę o blisko 5 tys. pracowników i wciąż poszukuje chętnych do pracy. Na stronie sieci znajduje się ponad tysiąc ogłoszeń dotyczących zatrudnienia w jej sklepach.

W jednym z nich znalazła się informacja, że sprzedawca w dolnośląskim markecie otrzyma na start 3710 zł. To zbliżona kwota do średniego miesięcznego wynagrodzenia kasjera w Polsce, które według serwisu wynagrodzenia.pl wynosi 3700 zł brutto.

Na polskim rynku od prawie 25 lat

Pierwsze sklepy Dino powstały w 1999 roku w Wielkopolsce. W kolejnych latach sieć rozwijała się również w innych lokalizacjach. Dziś Dino Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce.

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *