Dobry kredyt to tani kredyt. Podpowiemy, jak oszczędzić na hipotece – zapisz się na webinar

Stopy procentowe ruszyły w dół. Dla myślących o kredycie hipotecznym to dobra wiadomość, ale i dylemat – który typ hipoteki wybrać? Spłacający zobowiązania mogą z kolei skorzystać z szansy na obniżenie kosztów. Jak ściąć wydatki związane z kredytem? Jak optymalnie wybrać finansowanie? Na te i inne pytania odpowie doświadczony ekspert Marcin Berus z Lendi podczas webinaru 4 października.

Dobry Kredyt To Tani Kredyt Podpowiemy Jak Oszczedzic Na Hipotece Zapisz Sie Na Webinar 10e8dfc, NEWSFIN

/ Bankier.pl

Trzy lata – tyle minęło od ostatniej obniżki stóp procentowych w Polsce. W tym czasie kredytobiorcy przeżyli prawdziwy rollercoaster. Najpierw seria szybkich podwyżek ceny pieniądza wywindowała raty na rekordowe poziomy, a potem przez nadszedł „płaskowyż” i ustawowe wakacje kredytowe, które pozwoliły złapać nieco finansowego oddechu.

Dla rozważających zaciągnięcie kredytu hipotecznego zawirowania w gospodarce miały zupełnie inne „efekty uboczne”. Wzrost stóp procentowych sprawił, że zakup mieszkania na kredyt stał się opcją dostępną dla nielicznych. W zdolność kredytową uderzyły nie tylko wysokie stawki oprocentowania, ale także ostrzejsze regulacje nadzoru. W międzyczasie rynek się zmienił nie do poznania – zdominowały go kredyty z okresowo stałym oprocentowaniem, a refinansowanie stało się mniej dostępne. Dodatkowo pojawiły się kredyty bez wkładu własnego oraz z dopłatami. Gdy finansowanie znowu stało się bardziej dostępne, wybór jest skomplikowany jak nigdy dotąd.

ReklamaZobacz takżeBezpieczny kredyt hipoteczny 2%? Porozmawiaj z ekspertami

Pożycz najkorzystniej, optymalizuj koszty – podpowiemy rozwiązania

Podczas bezpłatnego webinaru 4 października o godzinie 12.30 ekspert z firmy Lendi Marcin Berus pomoże rozwiązać kredytowe dylematy. Na spotkanie, które odbywa się w ramach Dnia Mieszkaniowego na Bankier.pl, zapraszamy:

  1. Osoby, które spłacają już kredyt hipoteczny i poszukują sposobu na szybsze pozbycie się zadłużenia i obniżenie kosztów.
  2. Wahających się przyszłych kredytobiorców, stających przed dylematem wyboru banku, typu kredytu, przygotowania się do procedury wnioskowania o finansowanie.

Ekspert wskaże m.in. na czym można zaoszczędzić podczas spłaty kredytu, jak wygląda procedura refinansowania hipoteki i jakie możliwości wiążą się z kredytową „przeprowadzką”. Podpowie, jak wykorzystać środki zaoszczędzone dzięki wakacjom kredytowym.

Potencjalnym kredytobiorcom przydadzą się z kolei wskazówki, którą z opcji wybrać – zmienne czy okresowo stałe oprocentowanie? Jak wygląda procedura wnioskowania o kredyt? Jak zadbać o zdolność kredytową i jak przygotować się na spotkanie z bankiem?

Spotkanie poprowadzi Michał Kisiel, analityk Bankier.pl, a zarejestrowani uczestnicy będą mogli zadać pytania specjaliście.

Jak zapisać się na webinar?

Wirtualne spotkanie odbędzie się w środę 4 października 2023 r. o godzinie 12:30. Udział w wydarzeniu wymaga bezpłatnej rejestracji za pomocą formularza poniżej. Wszelkie informacje organizacyjne zostaną przekazane uczestnikom po dokonaniu rejestracji.

Dobry Kredyt To Tani Kredyt Podpowiemy Jak Oszczedzic Na Hipotece Zapisz Sie Na Webinar F039419, NEWSFIN

Dzień mieszkaniowy na Bankier.pl – 2 webinary

Zapraszamy na webinary o kredytach hipotecznych!

04.10.2023, godz. 12:30 Jak oszczędzić na kredycie hipotecznym i szybciej pozbyć się długu
Jeśli zastanawiasz się nad kredytem i nie możesz liczyć na „Bezpieczny Kredyt 2 proc.”, to tu dowiesz się jakie wybrać oprocentowanie, jak wnioskować o kredyt, jak zadbać o zdolność kredytową i jak przygotować się na spotkanie z bankiem.
Jeśli spłacasz już kredyt hipoteczny, to podpowiemy czy opłaca się nadpłacać kredyt i jak to zrobić, co warto zrobić z wolnymi środkami, kiedy refinansować „hipotekę”.

04.10.2023 godz. 14:00 „Bezpieczny Kredyt 2 procent – wszystko, o co boisz się zapytać Eksperci podsumują pierwszy kwartał programu, opowiedzą o pułapkach, czekających na wnioskujących o kredyt z dopłatami, wskażą różnice pomiędzy ofertami banków oraz odpowiedzą na pytania Uczestników.

Zapisz się zostawiając zgody, albo zapłać 20 zł

Masz pytanie? Napisz na [email protected]

  • Pobierz bezpłatnie
  • Kup

WyślijImięPole wypełnione niepoprawnie!NazwiskoPole wypełnione niepoprawnie!Jeśli chcesz fakturę, to wypełnij dalszą część formularza:NIP (bez myślników)Pole wypełnione niepoprawnie!Nazwa firmyPole wypełnione niepoprawnie!Ulica, numer budynku/lokaluPole wypełnione niepoprawnie!Kod pocztowyPodaj kod w formacie xx-xxx!MiastoPole wypełnione niepoprawnie!Wyślij

Tego samego dnia odbędzie się również drugi webinar, na który zapraszamy zainteresowanych „Bezpiecznym kredytem 2 procent”.

Pełny program webinarów i informacje o prelegentach znajdziesz tutaj »

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *