Nowy sposób prezentowania lokalizacji w ogłoszeniach Otodom

Jedną z kluczowych cech ogłoszenia jest precyzyjna lokalizacja, dzięki której oferta szybko i skutecznie trafi do właściwego odbiorcy. Ten artykuł przybliży Ci nową wyszukiwarkę Otodom i pokaże jej korzyści.

O czym przeczytasz w tym artykule?

  • Dokładniejszy podział
  • Jak dodać ofertę z właściwą lokalizacją?
  • Docieraj do większej liczby zainteresowanych
  • Nie mamy tego, czego szukasz?

Dokładniejszy podział

Stawiamy na precyzję. Nasza nowa baza zawiera bardziej szczegółowe podziały dzielnic w miastach (obszary w dzielnicy, subdzielnice) oraz umożliwia szukanie w gminach. W wyszukiwarce każda lokalizacja opisana jest odpowiednią etykietą.

Nowy Sposoacuteb Prezentowania Lokalizacji W Ogłoszeniach Otodom Ef4b128, NEWSFIN

Jak dodać ofertę z właściwą lokalizacją?

Jako Ogłoszeniodawca nadal uzupełniasz po swojej stronie pole tekstowe „miejscowość” czy „dzielnica” i zaznaczasz położenie nieruchomości na mapie. Określone pinezką współrzędne geograficzne będą jednak nadrzędne – to na ich podstawie Otodom przypisze ofertę do odpowiedniego obszaru.

Nowy Sposoacuteb Prezentowania Lokalizacji W Ogłoszeniach Otodom 2be81c8, NEWSFIN

Jeśli zależy Ci na zachowaniu prywatności, możesz skorzystać z opcji lokalizacji przybliżonej. Wtedy na mapie zamiast pinezki pokażemy szare pole, a poszukujący będą wiedzieć, że Twoja oferta znajduje się w obrębie tego obszaru.

Nowy Sposoacuteb Prezentowania Lokalizacji W Ogłoszeniach Otodom Bdf42a0, NEWSFIN

Docieraj do większej liczby zainteresowanych

Nie musisz już zastanawiać się, jak najlepiej określić lokalizację oferty, by trafiła ona do jak największego grona odbiorców. Podczas dodawania ogłoszenia pamiętaj, by określić właściwe położenie nieruchomości na mapie. My przypiszemy Twoją ofertę do odpowiedniego obszaru, a poszukujący zobaczą nieruchomości z pożądanej lokalizacji bez względu na to, czy podczas wyszukiwania wskażą ją dość ogólnie (np. miejscowość), czy precyzyjnie (np. dzielnica/subdzielnica).

Nie mamy tego, czego szukasz?

Jeśli podczas przeglądania ogłoszeń nie znalazłeś interesującej Cię lokalizacji – nic straconego. Kliknij zielony przycisk „Zgłoś to” w naszej wyszukiwarce i uzupełnij krótki formularz. Twoja sugestia trafi bezpośrednio do zespołu odpowiadającego za wyszukiwarkę.

Nowy Sposoacuteb Prezentowania Lokalizacji W Ogłoszeniach Otodom 2d280c5, NEWSFIN

Po przeczytaniu tego artykułu korzystanie z nowej wyszukiwarki Otodom nie powinno sprawić Ci najmniejszego problemu. Już dziś dodaj ogłoszenie i daj się znaleźć.

Czytaj więcej:

  • Wygodniejsze zarządzanie finansami na kontach biznesowych – od teraz zapłacisz również blikiem
  • Nowości w ofercie dla klientów indywidualnych – optymalizacja ogłoszeń i promowań
  • Nowości w pakietach dla agencji nieruchomości – zmiany oparte na stałych wartościach

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *