Akademia Morizon-Gratka 2023. Buduj karierę w najlepszym gronie!

Zarządzanie karierą w pośrednictwie nieruchomości wymaga stałego dążenia do doskonałości. Kluczem do sukcesu w tej branży jest solidne zaplecze, które obejmuje wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności sprzedażowe. Jednak bez ciągłego doskonalenia i wzbogacania tych elementów trudno jest utrzymać konkurencyjność na rynku. Współczesny pośrednik nieruchomości przyciąga klientów nie tylko poprzez indywidualne podejście, empatię, kreatywność i elastyczność działania, ale także poprzez dogłębną znajomość bieżących trendów panujących na rynku. Jak być mistrzem w swoim zawodzie?

Jeśli poszukujesz sposobów, aby zdobyć przewagę konkurencyjną w tej dynamicznie ewoluującej branży, mamy dla Ciebie idealną propozycję. Teraz to doskonały czas, aby przełamać stagnację, rozwinąć swoje umiejętności zawodowe i poznać nowe narzędzia. Z dumą informujemy, że Grupa Morizon-Gratka serdecznie zaprasza na kolejną edycję szkoleń skierowanych do agentów nieruchomości.

Akademia Morizon-Gratka 2023 to nie tylko kolejny kurs dla pośredników, ale ciąg dalszy naszego dziedzictwa szkoleniowego, które opiera się na skuteczności, praktyczności i dostarczaniu najświeższych informacji z rynku.

Harmonogram pełen treściwych informacji, praktycznej wiedzy i cennych wskazówek

Jeśli pragniesz rozwijać swoje kompetencje, zwiększać efektywność i osiągać imponujące sukcesy w pracy zawodowej, wszystko to jest w zasięgu Twoich możliwości. Teraz, gdy już podjąłeś pierwszy krok i pracujesz jako pośrednik nieruchomości, nie pozostawaj w tyle – dąż do bycia najlepszym! Kolejnym etapem jest uczestnictwo w Akademii Morizon-Gratka, co stanowi wyjątkową okazję do spotkania z wykładowcami i ekspertami branżowymi.

Basia Domarus

Inspirująca liderka w dziedzinie nieruchomości podzieli się skutecznymi taktykami pozyskiwania klientów za pomocą rozmów telefonicznych.

Radek Kotarski

Intelektualista i przedsiębiorca o wielu talentach, znany autor bestsellerów i twórca popularnego programu telewizyjnego „Podróże z historią”, podzieli się swoją wiedzą na temat wykorzystywania nauki w celu osiągnięcia sukcesu na rynku nieruchomości.

Ewa Wilczewska

Doświadczona mentorka przedsiębiorców i specjalistka od zarządzania, która ma ogromną wiedzę na temat emocji panujących na rynku nieruchomości oraz wieloletnie doświadczenie w dzieleniu się tą wiedzą z innymi, zaprezentuje od podszewki całą paletę emocji, które towarzyszą klientom na rynku nieruchomości, oraz skuteczne techniki komunikacji.

Marcin Drogomirecki

Doświadczony ekspert z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości oraz twórca wyspecjalizowanych narzędzi dla pośredników, przedstawi najlepsze metody pozyskiwania klientów z serwisów ogłoszeniowych i zaprezentuje, jak za pomocą treści i efektu zaskoczenia przyciągnąć uwagę użytkowników – Twoich potencjalnych klientów.

Magdalena Hadada

Profesjonalistka w obszarze kompleksowego marketingu, specjalizująca się w promocji marki, tworzeniu relacji z klientami i dostarczaniu wartości na każdym etapie ich procesu zakupowego. Zbierając lata doświadczenia w branży nieruchomości, wprowadzi uczestników w obecne trendy na lokalnym rynku nieruchomości.

Gdzie odbywają się najbliższe szkolenia Akademii Morizon-Gratka?

Akademia Morizon-Gratka oferuje bogaty program szkoleniowy w atrakcyjnych lokalizacjach: 

27 września 2023 r. spotykamy się w hotelu Mercure Centrum we Wrocławiu – to już wkrótce! Nie zwlekaj z decyzją i kup bilet.

11 października 2023 r. widzimy się w hotelu Courtyard by Marriott w Katowicach. Dołącz do nas!

Kogo nie może zabraknąć na szkoleniach?

Oczywiście, nie może zabraknąć Ciebie!

Bez względu na to, czy jesteś początkujący w branży i dopiero zdobywasz doświadczenie, czy jesteś weteranem i masz za sobą tysiące pozytywnie zakończonych transakcji, szkolenia są dla Ciebie. Tematyką odpowiadamy na aktualne potrzeby pośredników nieruchomości, którzy oczekują porządnej dawki wiedzy, konkretnych sposobów działania i najlepszych narzędzi do tego, by doskonalić warsztat, przyciągać klientów, osiągnąć satysfakcjonujące wyniki i sukces.

Dlaczego akurat te szkolenia są dla Ciebie pośredniku?

To przede wszystkim wyjątkowa okazja na osobiste spotkanie z Radkiem Kotarskim, ekspertem w dziedzinie optymalizacji procesów. Radek przedstawi praktyczne i innowacyjne metody zarządzania procesami sprzedaży, które będziesz mógł natychmiast zastosować w swoim biurze nieruchomości.

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, to podsumujmy, co zyskujesz, uczestnicząc w Akademii Morizon-Gratka

  • Aktualne dane rynkowe: Nasze szkolenia są tworzone przez ekspertów z branży, którzy są na bieżąco z najnowszymi trendami i regulacjami rynku nieruchomości. Będziesz mieć dostęp do najświeższej wiedzy i aktualnych danych rynkowych, które pozwolą Ci być liderem w swojej dziedzinie.
  • Inspirujące prelekcje: zespół prelegentów to doświadczeni praktycy z różnych aspektów pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Gotowi dzielić się swoją wiedzą i praktycznymi umiejętnościami.
  • Praktyczna wiedza: Koniec z teoretycznymi dywagacjami, u nas dostaniesz konkretne metody, przykłady i narzędzia. Tematyka prelekcji idealna i obowiązkowa dla każdego pośrednika, niezależnie od tego, na jakim jest etapie zawodowym.
  • Networking: Nasze szkolenia to doskonała okazja do nawiązywania kontaktów z innymi profesjonalistami z branży. Możesz wymieniać się doświadczeniem i pomysłami.
  • Specjalny rabat dla klientów Morizon-Gratka: Jako nasz ceniony partner, zyskujesz dostęp do specjalnych rabatów. 
  • Certyfikat ukończenia: Po zakończeniu szkolenia otrzymasz oficjalny certyfikat ukończenia, który potwierdzi Twoje kompetencje i może pomóc w budowaniu zaufania klientów.

Nie przegap wyjątkowej szansy na rozwijanie swoich umiejętności i zwiększenie efektywności w sprzedaży nieruchomości! Zarezerwuj już dziś swoje miejsce na szkoleniu Akademia Morizon-Gratka. To doskonały moment, aby rozpocząć pracę nad swoją przyszłością w branży pośrednictwa nieruchomości, poszerzyć swoją wiedzę i nawiązać kontakty z profesjonalistami.

Chcielibyśmy podzielić się z Wami wszystkimi naszą wiedzą i doświadczeniem, ale liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Dlatego nie zwlekaj i koniecznie dołącz do nas na Akademii Morizon-Gratka, która w tym roku odbędzie się we Wrocławiu i w Katowicach. To unikalna okazja do zdobycia praktycznej wiedzy w tym formacie szkoleniowym.

Zapraszamy do rejestracji! 

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *