Trump słucha Muska. USA kończy z jednocentówkami

Mennica Stanów Zjednoczonych przestanie wybijać monety o nominale jednego centa – zdecydował prezydent Donald Trump. Rezygnacja z produkcji ma być ograniczeniem marnotrawstwa federalnego rządu. W styczniu prowadzony przez Elona Muska Departament Efektywności Rządu (DOGE) wskazał, że wartość monety jest trzykrotnie…








