Giełdy biorą oddech po „czarnym poniedziałku”. Warszawski parkiet na plusie

Wtorek na warszawskiej giełdzie rozpoczął się od odreagowania poniedziałkowych spadków. Na początku WIG20 wzrósł o ponad 1,6 proc., a WIG o ponad 2 proc. Później (około 10.00) WIG20 rósł o niemal 1 proc., a WIG o około 1 proc. Zdjęcie…








