Rynek finansowy nie odpoczywa, lecz organizujemy Wakacje na Giełdzie. Zapraszamy do udziału od 1 lipca!

Pieniądze inwestorów nie odpoczywają, aktywność na giełdzie trwa również w okresie letnim. Po raz trzeci będzie to również aktywność na wirtualnym parkiecie w konkursie inwestycyjnym Wakacje na Giełdzie, którego organizatorami są Bankier.pl oraz Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. – Zapraszamy po wiedzę, po doświadczenie. I po nagrody – zachęca Andrzej Stec, redaktor naczelny Bankier.pl.  

Giełda nie ma wakacji, ale są Wakacje na Giełdzie. Do gry zapraszamy już od 1 lipca!

/ Bankier.tv

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka Bankier Weekly, w którym tym razem nie omawiamy wydarzeń z minionego tygodnia, ale zapowiadamy start trzeciej edycji Wakacji na Giełdzie!

Dołącz do konkursu i zgarnij atrakcyjne nagrody!

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *