Ile kosztuje wizyta u wróżki? Ceny mogą zaskoczyć

Wizyty u wróżki dziś przestały być już przedmiotem żartów, bo, wbrew pozorom, coraz więcej osób korzysta z usług ezoterycznych. Nie tylko po to, aby dowiedzieć się, jak będzie wyglądać przyszłość, ale i w celu tzw. uzdrowienia czy oczyszczenia aury. Ile kosztują wizyty u wróżki i z jakich usług można skorzystać? Zdjęcie

Ile Kosztuje Wizyta U Wroacutezki Ceny Moga Zaskoczyc 87d25e4, NEWSFIN

Ezoteryka to dziedzina, która na przestrzeni ostatnich lat zyskuje coraz większą popularność /123RF/PICSEL Reklama

Czym zajmuje się wróżka?

Ezoteryka od wielu lat cieszy się popularnością, choć jeszcze nie tak dawno temu utożsamiana była wyłącznie z przewidywaniem przyszłości czy też wróżeniem z kart. Dziś ezoteryka staje się coraz powszechniejsza i zajmuje się także praktykami medytacyjnymi, ceremoniami uzdrowienia, uzdrawianiem czakry i wieloma innymi praktykami. 

Co więcej, obecnie rzadko kiedy używa się określenia „wróżka”, a zamiast tego używa się określeń takich jak uzdrowiciele, praktycy, mistrzowie fengshui czy terapeuci czakr.

Najpopularniejsze usługi ezoteryczne. Co może zrobić dla nas wróżka?

Co może zrobić dla nas osoba praktykująca ezoterykę? Wszystko zależy od jej specjalizacji. Jedni wróżą z tarota lub z kart, inni zajmują się numerologią, a jeszcze inni rytuałami uzdrawiania czakr oraz oczyszczaniem aury. Możliwości mamy wiele, wszystko zależy od tego, co nas interesuje.

Reklama

Wśród standardowych usług wróżek możemy oczywiście wymienić wróżenie z kart lub z tarota. Wróżenie z kart polega najczęściej na wylosowaniu jakichś kart, które będą mówić coś o naszej przyszłości. Podczas wróżenia z kart możemy otrzymać odpowiedź na nurtujące nas pytanie, czy też dowiedzieć się, jak będzie wyglądać nasza przyszłość, czym powinniśmy się kierować i na co musimy uważać.

Popularną usługą jest także Reiki, czyli metoda, która wywodzi się ze wschodniej medycyny polegająca na uzdrawianiu za pomocą energii. Opiera się na założeniu, że każdy z nas posiada pole energetyczne. Zadaniem Reiki jest wyrównanie tego poziomu energetycznego i pozbycie się blokad energetycznych w czakrach. Krótko mówiąc, to metoda, która ma na celu uzdrowienie człowieka z problemu, jakiego doświadcza.

Inna podobna nieco metoda do Reiki to oczyszczanie aury, które pozwala pozbyć się blokad energetycznych i jak deklarują ezoteryści, pomaga uporać się z negatywnymi emocjami, trudnymi doświadczeniami czy też pomaga uzdrowić nasze ciało, np. z chorób lub różnego rodzaju dolegliwości.

Ile kosztują usługi ezoteryczne? Ile zapłacisz u wróżki?

Ceny usług ezoterycznych różnią się w zależności od miasta, doświadczenia wróżki czy uzdrowiciela oraz od wybranej usługi. Przejrzeliśmy cenniki osób zajmujących się ezoteryką w kilku miastach w Polsce i tak, za wróżby z kart lub z tarota zapłacimy średnio 220 zł, zaś za numerologię około 300-500 zł.

Za zabieg Reiki zapłacimy od 200 do 500 zł za jedną sesję. Za terapię czakr zapłacimy około 200 zł za 30 minut. Za uzdrawianie czakr nieco więcej, bo 350 zł. Za oczyszczenie energetyczne trzeba liczyć mniej więcej 200-400 zł, z kolei za oczyszczenie energetyczne i ochronę mieszkania lub biura od 1000 do nawet 2000 zł.

Wróżki oferują również ściąganie klątw i uroków w cenie 1000 zł. Za przewidywanie przyszłości z kolei, u najbardziej znanego jasnowidza w Polsce, Krzysztofa Jackowskiego zapłacimy 250 zł za pomoc. W rozmowie z czasopismem „Viva” przyznał, że stawki swojej nie zmienił od lat.

WG

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *