Zilliqa (ZIL) wzrasta o 10% pomimo spowolnienia na rynku krypto

Zilliqa Zil Wzrasta O 10 Pomimo Spowolnienia Na Rynku Krypto 8624e39, NEWSFIN

Zilliqa Zil Wzrasta O 10 Pomimo Spowolnienia Na Rynku Krypto E370ffe, NEWSFIN

Zilliqa (ZIL) doprowadziła do wybicia z horyzontalnego obszaru wsparcia 0,0165 USD. Obecnie jest w trakcie wybijania się z opadającej linii oporu.

Dzienne interwały Zilliqa wspierają odzyskanie horyzontalnego obszaru wsparcia i wskazują, że cena prawdopodobnie wzrośnie.

Zilliqa ratuje się przed załamaniem z długoterminowego wsparcia

Od początku roku cena ZIL utrzymuje się powyżej poziomu 0,0165 USD. W tym czasie kurs kilkakrotnie odbijał się od tego obszaru. Jednak każde odbicie prowadziło do utworzenia niższego szczytu, uważanego za oznakę słabości. Szczyty te tworzą opadającą linię oporu.

W ubiegłym tygodniu wydawało się, że kryptowaluta utraciła obszar 0,0165 USD. Utworzyła jednak długi dolny knot (zielona ikona) i niemal natychmiast odzyskała ten poziom. Obecnie cena jest w trakcie wybijania się z opadającej linii oporu. Takie odchylenia i odbicia są byczymi sygnałami i często prowadzą do odwrócenia trendu. W każdym razie ZIL musi zamknąć się powyżej opadającej linii oporu, aby potwierdzić bycze odwrócenie trendu.

Zilliqa Zil Wzrasta O 10 Pomimo Spowolnienia Na Rynku Krypto 0765c68, NEWSFIN

Wykres ZIL/USDT dzięki Tradingview

Pomimo tej pozornie byczej akcji cenowej, wskaźnik RSI jest nadal nieokreślony. RSI to wskaźnik dynamiki, którego inwestorzy używają do oceny, czy rynek jest wykupiony, czy wyprzedany. Ponadto określają, czy należy akumulować, czy sprzedawać aktywa.

Odczyty powyżej 50 i trend wzrostowy sugerują, że byki nadal mają przewagę. Natomiast odczyty poniżej 50 wskazują na coś przeciwnego.

Podczas gdy wskaźnik dla Zilliqa rośnie, nadal znajduje się poniżej 50. Zamknięcie powyżej opadającej linii oporu wraz z ruchem RSI powyżej 50 potwierdzi, że trend jest zwyżkowy.

Prognoza ceny ZIL: Podwójne dno poprowadzi do wzrostów

Analiza techniczna dziennych interwałów wspiera kontynuację wzrostów. Istnieją ku temu dwa główne powody.

Po pierwsze, cena utworzyła podwójne dno, które uważa się za byczą formację. Podwójne dno katalizowało wzrost, który spowodował odzyskanie horyzontalnego obszaru wsparcia przy 0,0165 USD.

Po drugie, podwójne dno zostało połączone z byczą dywergencją wskaźnika RSI (zielona linia). Jest to byczy sygnał, gdy spadek ceny jest połączony ze wzrostem dynamiki.

Często prowadzi to do byczego odwrócenia trendu. W przypadku Zilliqa spowodowało to wybicie z krótkoterminowej spadkowej linii oporu.

Jeśli wzrost będzie kontynuowany, następnym najbliższym obszarem oporu będzie poziom 0,0200 USD. Byłby to wzrost o 13% w stosunku do obecnej ceny.

Zilliqa Zil Wzrasta O 10 Pomimo Spowolnienia Na Rynku Krypto Bebb405, NEWSFIN

Wykres ZIL/USDT dzięki Tradingview

Pomimo tej byczej prognozy ceny Zilliqa, niepowodzenie w utrzymaniu wzrostu może spowodować spadek do linii oporu. Ta obecnie znajduje się na poziomie 0,0160 USD.

Byłby to spadek o 10% w stosunku do obecnej ceny.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą rynku kryptowalut przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *