Zbliża się ogromny krach Ethereum – mówi popularny analityk

Zbliża Się Ogromny Krach Ethereum Moacutewi Popularny Analityk 87d131c, NEWSFIN

Zbliża Się Ogromny Krach Ethereum Moacutewi Popularny Analityk C57f0f0, NEWSFIN

Popularny trader Benjamin Cowen spodziewa się, że Ethereum jest na skraju ogromnego krachu. Według analityka niewykluczony jest swobodny spadek ceny z 400 do 800 dolarów. Przynajmniej do końca 2023 r. Cowen spodziewa się kontynuacji trendu spadkowego w przypadku ETH.

Powtórka z 2019 roku

Zasadniczo widzimy tutaj powtórkę z 2019 roku. Był to również rok przed halvingiem. Kolejny halving Bitcoina zaplanowany jest na kwiecień 2024 r., a zazwyczaj koniec roku przed halvingiem nie jest zbyt byczy.

Zwykle widzimy wtedy niedźwiedzi trend i to samo dotyczy Ethereum. W tej chwili numer dwa na rynku znajduje się w wyraźnym trendzie spadkowym i wydaje się, że niewiele może to zmienić.

Nawet pozytywne wiadomości dotyczące bitoinowego ETF typu spot nie były w stanie przywrócić pozytywnego impetu na rynku. Ethereum cierpi również z tego powodu. W chwili pisania tego tekstu ETH kosztuje ledwo ponad 1500 USD.

Wyraźny opór dla Ethereum

Na poniższym wykresie Benjamina Cowena widzimy wyraźne linie wsparcia i oporu dla ceny Ethereum. W tej chwili znajdujemy się na szczycie kanału, w którym handluje się numerem dwa. Na tej podstawie Cowen spodziewa się spadków dla Ethereum.

Zbliża Się Ogromny Krach Ethereum Moacutewi Popularny Analityk 0c0166c, NEWSFIN

Może to potencjalnie doprowadzić cenę Ethereum do poziomu 800 USD. Następnie, jeśli sprawy zaczną się komplikować dla waluty Vitalika Buterina, cena może osiągnąć nawet 400 USD.

W tej chwili wydaje się to mało prawdopodobne, ale w świecie krypto zdarzały się już bardziej szalone rzeczy.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *