Worldcoin (WLD) rośnie po 10 000 rejestracji w ciągu 1 dnia

Worldcoin Wld Rośnie Po 10 000 Rejestracji W Ciągu 1 Dnia 2d6534a, NEWSFIN

Worldcoin Wld Rośnie Po 10 000 Rejestracji W Ciągu 1 Dnia Bd8807c, NEWSFIN

Worldcoin (WLD) spadał w formacji korekcyjnej od czasu jego uruchomienia w dniu 25 lipca. Spadek ten osiągnął dołek na poziomie 1,02 USD w dniu 5 września.

Cena Worldcoin zaczęła jednak odbijać się 5 września. Od tego czasu wzrosła o prawie 25%, wykazując oznaki potencjalnego wybicia.

Worldcoin odbija się od 1 USD

Cena WLD znajduje się w trendzie spadkowym od czasu jej listingu z dnia 24 lipca. Ruch w dół został zamknięty w równoległym kanale spadkowym. Kanały te zazwyczaj zawierają ruchy korekcyjne, co oznacza, że ostateczne wybicie jest najbardziej prawdopodobnym przyszłym scenariuszem.

W dniu 5 września cena osiągnęła nowy dołek wszech czasów (ATL) na poziomie 1,02 USD. Jednak niemal natychmiast odbiła się.

Możliwe, że odbicie było spowodowane wiadomością, że Worldcoin zarejestrował 10 000 Argentyńczyków w ciągu 24 godzin. Cena znajduje się obecnie w górnej części kanału, co dodatkowo zwiększa możliwość wybicia.

Sześciogodzinny wskaźnik RSI wspiera możliwość wybicia. Traderzy wykorzystują RSI jako wskaźnik dynamiki, aby ocenić, czy rynek jest wykupiony lub wyprzedany. Ponadto pomaga im zdecydować, czy akumulować, czy sprzedawać aktywa.

Jeśli odczyt RSI jest powyżej 50, a trend jest wzrostowy, byki nadal mają przewagę. Jednak jeśli odczyt jest poniżej 50, jest odwrotnie. Wskaźnik RSI dla WLD jest powyżej 50 i rośnie, co uważa się za oznakę trendu zwyżkowego.

Worldcoin Wld Rośnie Po 10 000 Rejestracji W Ciągu 1 Dnia 515f98c, NEWSFIN

Wykres WLD/USDT dzięki Tradingview

W przypadku wybicia, cena Worldcoin może wzrosnąć o 65% i osiągnąć horyzontalny obszar oporu przy 2,10 USD.

Jeśli jednak trend wzrostowy straci na sile, cena WLD może spaść do linii wsparcia kanału długoterminowego. Ta obecnie znajduje się na poziomie 0,75 USD. Oznaczałoby to spadek o 40% i stanowiłoby nowy ATL.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą rynku kryptowalut przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *