TOP 3 najlepsze altcoiny minionego weekendu

Top 3 Najlepsze Altcoiny Minionego Weekendu Ab1b522, NEWSFIN

Top 3 Najlepsze Altcoiny Minionego Weekendu 1c9ae08, NEWSFIN

BeInCrypto prezentuje TOP 3 najlepsze altcoiny minionego weekendu. Loom Network (LOOM), Stellar (XLM) i Metal (MLT) odnotowały w weekend wzrosty. Podczas gdy XLM pokonał kluczowy opór, LOOM i MLT nadal handlują poniżej swoich głównych poziomów oporu.

Chociaż rynek kryptowalut pozostał stosunkowo stabilny w weekend, kryptowaluty te odnotowały znaczne zyski. Dlatego też są one uważane za najlepsze altcoiny minionego weekendu, a dokładnie 9-10 września 2023 roku.

Loom Network (LOOM) liderem rankingu TOP 3 najlepsze altcoiny

Cena LOOM podąża za rosnącą linią wsparcia od dnia 14 czerwca. Linia ta została ostatnio trzykrotnie potwierdzona w sierpniu – wrześniu (zielona ikona).

Cena rozpoczęła gwałtowny ruch w górę po ostatecznym odbiciu 10 września. Loom wzrósł o 25% w ciągu dnia, osiągając przy tym horyzontalny obszar oporu przy 0,047 USD.

Jednak cena LOOM nie wybiła się. Raczej utworzyła kolejne długie górne knoty (czerwone ikony), oba uważane za oznaki presji sprzedaży. To, czy cena wybije się z obszaru 0,047 USD, czy też zostanie odrzucona, określi kierunek następnego ruchu.

Top 3 Najlepsze Altcoiny Minionego Weekendu 46d36de, NEWSFIN

Wykres LOOM/USDT dzięki Tradingview

Udane wybicie może doprowadzić do wzrostu o 40% do obszaru oporu 0,062 USD. Natomiast odrzucenie może spowodować spadek do rosnącej linii wsparcia. Linia wsparcia znajduje się obecnie na poziomie 0,039 USD, prawie 14% poniżej obecnej ceny.

Chcesz zacząć inwestować w kryptowaluty? Z naszych poradników dla początkujących dowiesz się jak zacząć z Bitcoinem, jak założyć portfel krypto oraz jak kupować kryptowaluty. Możesz też sprawdzić nasz ranking najlepszych giełd kryptowalut.

Stellar (XLM) pokonuje opór po wybiciu

Kolejny w najnowszym rankingu TOP 3 najlepsze altcoiny minionego weekendu jest Stellar. Cena XLM spadła poniżej opadającej linii oporu od 13 lipca.

Spadek trwał do 17 sierpnia, osiągając dołek na poziomie 0,105 USD. Następnie cena odbiła się, tworząc długi dolny knot i potwierdzając obszar wsparcia na 0,110 USD (zielona ikona). Od tego czasu kurs XLM wzrósł.

Następnie XLM wybił się z linii oporu 4 września i od tego czasu wzrósł. W weekend cena przebiła obszar oporu 0,130 USD i obecnie jest w trakcie potwierdzania go jako wsparcia.

Top 3 Najlepsze Altcoiny Minionego Weekendu 67a2f9f, NEWSFIN

Wykres XLM/USDT dzięki Tradingview

Jeśli się powiedzie, XLM może wzrosnąć o 22% i osiągnąć kolejny opór na poziomie 0,160 USD. Jeśli jednak XLM spadnie poniżej obszaru 0,130 USD, to spadek o18% do horyzontalnego obszaru wsparcia 0,11 USD będzie prawdopodobnie przyszłą perspektywą cenową.

Najlepsze altcoiny: Jak długo potrwa ruch wzrostowy Metal (MTL)?

Cena MTL wzrosła wraz z rosnącą linią wsparcia od listopada 2022 roku. Niedawno cena odbiła się od tej linii w dniu 17 sierpnia (zielona ikona), tworząc długi dolny knot.

Zapoczątkowało to ruch wzrostowy, który nadal trwa. MTL prawie osiągnął opadającą linię oporu, która obecnie znajduje się na poziomie 1,35 USD.

W połączeniu z linią wsparcia tworzy to trójkąt symetryczny, uważany za neutralną formację.

To, czy cena przebije linię oporu, czy też zostanie odrzucona i spadnie, określi następny ruch. Wybicie spowoduje wzrost o 20% do następnego oporu na poziomie 1,60 USD. Natomiast odrzucenie prawdopodobnie spowoduje spadek o 30% do rosnącej linii wsparcia, obecnie na poziomie 1 USD.

Top 3 Najlepsze Altcoiny Minionego Weekendu Bbe9994, NEWSFIN

Wykres MTL/USDT dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z najnowszą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *