To the moon! Misja Dogecoin DOGE-1 gotowa do startu

To The Moon Misja Dogecoin Doge 1 Gotowa Do Startu 8ffecec, NEWSFIN

To The Moon Misja Dogecoin Doge 1 Gotowa Do Startu 9c6174b, NEWSFIN

Finansowana przez Dogecoin misja DOGE-1 wkrótce wyruszy w kosmos. To ambitne przedsięwzięcie, które obiecuje nowy rozdział w badaniach kosmicznychjest na progu realizacji. Przyjrzyjmy się szczegółom tej historycznej misji.

Zatwierdzenie regulacyjne

Misja DOGE-1, będąca wynikiem współpracy SpaceX i Geometric Energy Corporation, zatwierdziła National Telecommunications and Information Administration (NTIA). Zatwierdzenie to jest niezbędnym krokiem w kierunku uzyskania ostatecznej licencji od Federal Communications Commission (FCC). Satelita DOGE-1, opłacony w całości za pomocą Dogecoina, odbędzie wyjątkową podróż na pokładzie rakiety SpaceX Falcon 9.

Innowacja technologiczna

Satelita DOGE-1 obiecuje przełom technologiczny i nową formę komunikacji z Ziemią. Wyposażenie go w mini-ekran umożliwi wyświetlanie reklam, obrazów i logotypów przesyłanych na Ziemię. Ta inicjatywa stanowi pierwszy przypadek, kiedy wystrzelenie satelity finansuje się w pełni za pomocą kryptowaluty.

Misję pierwotnie ogłosił założyciel SpaceX, Elon Musk, w 2021 roku. Zaznała ona jednak kilku opóźnień. Planowany start przesunął się z 2022 roku na styczeń 2024 roku z powodu opóźnień ze strony Intuitive Machines i SpaceX, co tylko zwiększyło podekscytowanie i oczekiwanie na misję.

Więcej niż tylko misja

Oprócz DOGE-1, inne misje kosmiczne związane z Dogecoinem są w przygotowaniu. Na przykład, fizyczny token Dogecoin ma zostać wysłany na Księżyc w ramach misji Astrobotic, zaplanowanej na koniec grudnia. Misja ta, z wsparciem kilku organizacji, w tym NASA, podkreśla rosnące zainteresowanie wykorzystaniem kryptowalut w badaniach kosmicznych.

Te wydarzenia stawiają świat u progu nowej ery, gdzie waluty cyfrowe i eksploracja kosmosu idą w parze. Misja DOGE-1 to więcej niż kosmiczna przygoda. Jest symboliczną podróżą pokazującą potencjał kryptowalut w nowych dziedzinach.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Najlepsze platformy dla krypto inwestoró

To The Moon Misja Dogecoin Doge 1 Gotowa Do Startu 5afb3c7, NEWSFIN

Paybis Wypróbuj →

To The Moon Misja Dogecoin Doge 1 Gotowa Do Startu D8fed49, NEWSFIN

Kucoin Wypróbuj →

To The Moon Misja Dogecoin Doge 1 Gotowa Do Startu 9140570, NEWSFIN

Wirex Wypróbuj →

To The Moon Misja Dogecoin Doge 1 Gotowa Do Startu 09d4846, NEWSFIN

YouHodler Wypróbuj →

To The Moon Misja Dogecoin Doge 1 Gotowa Do Startu 76e6959, NEWSFIN

INX Wypróbuj →

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *