SkeyNetwork i Orange odsłaniają przełomową technologię na SIDO 2023

Skeynetwork I Orange Odslaniaja Przelomowa Technologie Na Sido 2023 C2a36e1, NEWSFIN

Skeynetwork I Orange Odslaniaja Przelomowa Technologie Na Sido 2023 Bdda641, NEWSFIN

Technologie blockchain coraz śmielej wchodzą do świata realnego biznesu. Orange jako jeden ze światowych liderów branży telekomunikacyjnej, korzysta z jego zalet. Blockchain SkeyNetwork został wybrany przez francuską firmę do tworzenia na nim nowoczesnych rozwiązań i zaprezentowany podczas największego europejskiego showroom dla IoT, AI, XR & Robotics – SIDO w Lyonie!

Czym jest SkeyNetwork?

SkeyNetwork to wiodący dostawca rozwiązań technologicznych wspierany przez swój blockchain. Przed kilku laty firma wyznaczyła za swój cel stworzenie uniwersalnej infrastruktury blockchain, communication bus, która pozwoli integrować urządzenia IoT i rozwijać inteligentne miasta. Ponadto chce tworzyć produkty, które w pełni wykorzystają możliwości blockchainu.

Na dzień dzisiejszy powstały 4 produkty: SkeyBox, SkeyAccessControl, SkeyTix i blockchain. Są one realnie implementowane w miastach i firmach, zbierając pozytywne opinie. Ponadto firma jest na etapie opracowywania kolejnych produktów, które ukażą się w przyszłości.

Orange i nowa era technologii dostępowej

Technologia dostępowa SkeyNetwork oparta o IoT, wdrożona w kilku miastach w Polsce, jest jednym z nowoczesnych narzędzi, które przykuło uwagę Orange. Zaprezentowano ją podczas konferencji SIDO 2023 Lyon, we Francji i cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Wkrótce będzie ona testowana z infrastrukturą Alliance Blockchain France. ABF jest zrzeszeniem firm francuskich (również publicznych instytucji), które pracują nad francuskim narodowym blockchainem.

Skeynetwork I Orange Odslaniaja Przelomowa Technologie Na Sido 2023 1d51909, NEWSFIN

Przedstawiciele SkeyNetwork na konferencji SIDO 2023 we Francji

Orange jest jako członek zrzeszenia opowiada mi.in. za część technologiczną. Francuski gigant opracował swoje rozwiązanie w oparciu o blockchain SkeyNetwork. Co więcej, jest to wielkim wyróżnieniem, świadczącym o niezawodności tej technologii.

Herman Sadik, CTO SkeyNetwork powiedział:

“Czujemy się wyróżnieni, że rozwiązanie technologiczne dla Orange zostało opracowane w oparciu o blockchain SkeyNetwork i zaprezentowane podczas SIDO 2023 w Lyonie. Było to bardzo prestiżowe wydarzenie dla ekosystemu IoT/AI/XR.”

Następnie dodał: “To partnerstwo i prezentacja technologii, jest dowodem naszego zaangażowania w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i efektem naszej kilkuletniej współpracy”.

Oczekuje się, że prezentacja tej technologii przyciągnie uwagę wielu uczestników konferencji, a także otworzy nowe możliwości dla obu firm w zakresie dalszej współpracy i innowacji.

Dowiedz się więcej o SkeyNetwork:

https://www.sido-lyon.com/en/
https://skey.network/
https://twitter.com/SkeyNetwork

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *