Ripple (XRP) na drodze do 6,29 USD? Analityk nie wyklucza gwałtownego wzrostu cen

Ripple Xrp Na Drodze Do 629 Usd Analityk Nie Wyklucza Gwałtownego Wzrostu Cen Fc77566, NEWSFIN

Ripple Xrp Na Drodze Do 629 Usd Analityk Nie Wyklucza Gwałtownego Wzrostu Cen A51e4fe, NEWSFIN

Innowacyjna firma technologiczna Ripple od lat przyciąga uwagę branży finansowej. Rewolucyjna platforma służąca do przesyłania wartości miedzy różnymi instytucjami finansowymi ma ogromny potencjał, według wielu ekspertów w dziedzinie kryptowalut.

Wraz z obecnym ożywieniem rynku kryptowalut, Ripple stał się obiektem zainteresowania dzięki prognozom cenowym pewnego analityka. Według entuzjasty świata cyfrowych aktywów, przyszła cena XRP może wzrosnąć nawet do 6,29 USD za token, pod warunkiem pokonania istotnego poziomu oporu.

Możliwość spełnienia się tego scenariusza z pewnością wzmacnia fakt ostatnich doniesień sądowych, wobec których, XRP nie jest papierem wartościowym. Co więcej technologia Ripple wciąż zmierza do przodu – już niebawem blockchain będzie w stanie obsługiwać 3400 transakcji na sekundę. Rozwój jest kolejnym czynnikiem, który z założenia może c

Wartość XRP osiągnie 6,29 USD

Warto zwrócić uwagę na analityka kryptowalut o pseudonimie CoinsKid, który ostatnio wzbudził spore zainteresowanie swoimi prognozami. Jego najnowsza analiza dotycząca Ripple (XRP) sugeruje, że kryptowaluta może być na dobrej drodze do osiągnięcia znacznego wzrostu cen. Kluczowym czynnikiem determinującym tą predykcje jest również konieczność przełamania krytycznej bariery oporu. Analityk wspomina o niej w poniżej analizie.

W swoim komunikacie na platformie X, CoinsKid zaznacza, że ​​jeśli XRP zdoła pokonać czerwoną linię oporu, istnieje większa szansa na osiągnięcie znaczącego wzrostu cen, który może doprowadzić do osiągnięcia poziomu 6,29 USD za token. Kluczowym elementem analizy jest także bliska korelacja z miesięcznym zamknięciem na wykresie, które utrzymuje się na poziomie 0,236 od marca tego roku. Oznacza to, że rynek kryptowalut, zwłaszcza XRP, pozostaje w punkcie, który może przynieść interesujące zmiany cen w najbliższym czasie.

Koniec problemów Ripple z SEC?

Jednym z przełomowych momentów w historii XRP było orzeczenie sędziego Analisy Torres w sprawie złożonej przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). Sędzia dokładnie przeanalizował kwestię sprzedaży XRP inwestorom instytucjonalnym i na giełdach, a jego decyzja była klarowna – XRP samo w sobie nie powinno być określane jako papier wartościowy.

Wskazanie sędzi miało ogromny wpływ na kryptowalutę według społeczności. Obserwatorzy rynku wyczekiwali tej chwili, otwierając drogę do jej powrotu na czołowe giełdy kryptowalut. Ten krok zwiększył również dostępność i płynność na rynku, ciesząc inwestorów i entuzjastów kryptowalut na świecie.

Nieustanny rozwój technologii

Ledger XRP przygotowuje się do znaczących ulepszeń. Oprócz perspektywicznych prognoz cenowych i przemian prawnych, zbliża się do wprowadzenia kluczowych innowacji technicznych. Planowane modernizacje zapowiadają podniesienie wydajności przetwarzania transakcji z obecnych około 1500 transakcji na sekundę na imponujące 3400 transakcji na sekundę.

Jednak to nie wszystko, co można oczekiwać od kryptowaluty. Pojawi się także długo wyczekiwana innowacja o nazwie XLS-30d. Wprowadzi ona wbudowaną platformę transakcyjną opartą na zautomatyzowanym animatorze rynku (AMM) do XRP Ledger. Ta aktualizacja otworzy przed posiadaczami tokenów możliwość generowania dochodu poprzez udział w pulach płynności, stawiając na piedestale dezentralizowany handel kryptowalutami.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *