Przyglądaj się tym 5 kryptowalutom – mówi Santiment

Przyglądaj Się Tym 5 Kryptowalutom Moacutewi Santiment D4fb17e, NEWSFIN

Przyglądaj Się Tym 5 Kryptowalutom Moacutewi Santiment 6e963a9, NEWSFIN

Analitycy Santiment stwierdzili, że rynek altcoinów w końcu wykazuje oznaki ożywienia i wskazali pięć tokenów, którym warto się przyjrzeć.

Według ekspertów, pięć tokenów znanych projektów blockchain wykazuje obecnie pewne oznaki ożywienia. Jednak to wciąż za mało, aby zrównoważyć spadek cen w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Santiment twierdzi, że tokeny projektów DODO (DODO), Gala Games (GALA), Magic (MAGIC), Mask Network (MASK) i Serum (SRM) są dobrze przygotowane do odniesienia sukcesu w nadchodzących miesiącach.

“Altcoiny wykazały w tym tygodniu pewne umiarkowane oznaki życia, ale z pewnością nie na tyle, aby zrównoważyć duże straty, które inwestorzy zgromadzili od czerwca. Niemniej jednak, wielu dostrzega historyczne możliwości wzrostu, takie jak DODO, GALA, MAGIC, MASK i SRM.”

Najpopularniejsze altcoiny wśród inwestorów krypto

Raport CoinShares wykazał, że Solana (SOL) stała się najbardziej ulubionym altcoinem wśród inwestorów. Od początku roku napływy do produktów inwestycyjnych tej kryptowaluty wyniosły łącznie 26 milionów dolarów. Jednak spośród produktów altcoinowych, Polygon (MATIC) i Ethereum (ETH) wydawały się mieć największe odpływy. Straciły one odpowiednio 8,6 mln USD i 3,2 mln USD.

Bitcoin (BTC) utrzymał pozycję lidera pod względem napływu funduszy. Napływ kapitału do BTC wyniósł 3,8 mln USD, podczas gdy aktywa pod zarządzaniem (AuM) spadły o 48% w porównaniu z tegorocznym szczytem.

Najlepiej sprzedający się altcoin w 2023 r.

Jednak status najlepiej sprzedającego się altcoina w 2023 r. przypadł Ripple (XRP) dzięki zwycięstwu nad amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). Najbliższymi konkurentami XRP były SOL, Dogecoin (DOGE), Binance Coin (BNB) i MATIC.

Ponadto dane pokazują, że dominacja bitcoina spadła o 8% od początku lipca po orzeczeniu w sprawie Ripple, które natychmiast spowodowało gwałtowny wzrost rynków altcoinów. Pod koniec lipca dominacja BTC na 25 największych scentralizowanych giełdach (CEX) była na najniższym poziomie od kwietnia i wynosiła 27%.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *