Przed nami bardzo dobry IV kwartał dla Bitcoina

Przed Nami Bardzo Dobry Iv Kwartal Dla Bitcoina 664782c, NEWSFIN

Popularny holenderski analityk Michaël van de Poppe stwierdził na Twitterze, że nadchodzi bardzo dobry czwarty kwartał 2023 roku dla Bitcoina. Pomimo ostatnich spadków cen i szczególnie bocznego ruchu cen cyfrowej waluty, Van de Poppe jest optymistycznie nastawiony do najbliższych miesięcy. W nowym filmie na YouTube analityk mówi swoim 162 000 subskrybentom, że Bitcoin wkrótce osiągnie interesujące możliwości akumulacji.

“Ostatecznie Bitcoin znajduje się tutaj w strefie konsolidacji, co sprawia, że jest bardzo prawdopodobne, że ponownie przetestujemy zakres od 25 600 do 25 800 USD. Jeśli tak się stanie, to jest to strefa, w której chcę ponownie kupić; ponieważ byłby to ostateczny retest.”

Jeśli tak się nie stanie, to po przekroczeniu poziomu 26 500 USD również dołożyłbym z powrotem do moich pozycji. Następnie można skupić się na 28 000 USD, aby następnie przebić się w kierunku 30 000 USD lub wyżej w czwartym kwartale 2023 r.

Ponadto nazywa on sytuację cenową, którą obserwujemy obecnie, bardzo podobną do tej z poprzedniego roku przed halvingiem Bitcoina. Analityk powiedział:

“Dopóki utrzymujemy się powyżej 200-tygodniowej wykładniczej średniej kroczącej, jesteśmy w trendzie wzrostowym.”

Powoli, ale pewnie

Według Van de Poppe jest to sprawa “powolna, ale pewna” dla Bitcoina. Krok po kroku widzimy, że cena nabiera rozpędu i powoli zmierza w górę. Niedźwiedziom kończy się para, a byki wracają do gry.

Chociaż powinniśmy wspomnieć, że globalna inflacja (zwłaszcza na Zachodzie) jest nadal nieco zbyt wysoka. Oznacza to, że banki centralne będą utrzymywać stopy procentowe na podwyższonym poziomie przez nieco dłuższy czas, aby utrzymać inflację na niskim poziomie.

W związku z tym może minąć trochę czasu, zanim Bitcoin będzie mógł rozpocząć kolejną hossę. Nie oznacza to jednak, że wzrosty w miarę zbliżania się halvingu, zaplanowanego na kwiecień 2024 r., są całkowicie niemożliwe.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *