Popularny analityk przewiduje ogromny wzrost Ethereum

Popularny Analityk Przewiduje Ogromny Wzrost Ethereum 29a7a03, NEWSFIN

Popularny Analityk Przewiduje Ogromny Wzrost Ethereum 16278b7, NEWSFIN

Popularny analityk Bluntz przyciągnął w ostatnim czasie uwagę społeczności kryptowalutowej swoją odważną prognozą dotyczącą Ethereum. Twierdzi, że choć obecnie jesteśmy świadkami trendu niedźwiedziego, to nadchodzące tygodnie przyniosą masowy wzrost tej kryptowaluty.

W swojej analizie Bluntz opiera się na teorii fal Elliotta, która jest popularnym narzędziem w analizie technicznej rynku kryptowalut. W opozycji do jego słów staje inny propagator treści związanych z rynkiem cyfrowych aktów – Benjamin Cowen. Kogo predykcje okażą się prawdziwe?

Analiza Bluntza – Ethereum na progu ogromnego wzrostu

Bluntz wskazuje na tzw. “podwójne dno”, które zdaniem analityka jest nieuchronne. Według jego prognoz, cena Ethereum może spaść do poziomu 1440 USD w październiku, co jest częścią korekty rynkowej. Po tej korekcie Ethereum ma być gotowe do wzrostu. Cena 1640 USD powinna zostać osiągnięta do połowy października, a w listopadzie analityk zakłada cenę na poziomie 1840 USD. Na koniec roku przewiduje nawet 1900 USD za jednego Ethera.

Co ciekawe, Bluntz nie kończy swojej analizy na najbliższych miesiącach. Patrząc w przód, na rok 2024, widzi potencjał wzrostu cen Ethereum aż do poziomu 2500 USD. Jednakże, jak podkreśla, te prognozy są oparte na założeniu, że Bitcoin przejdzie halving, co może mieć wpływ na cały rynek kryptowalutowy.

Kontrargumenty Cowena: Czy Ethereum zaliczy spadek?

Chociaż Bluntz maluje optymistyczny obraz przyszłości Ethereum, nie wszyscy eksperci są zgodni z tą prognozą. Kolejny analityk, Benjamin Cowen, wyraża zupełnie odmienne zdanie. Cowen przewiduje, że Ethereum może zmierzać w kierunku spadków cenowych, a cena Ethera może spaść nawet do poziomu 800–400 dolarów.

To kontrastuje z optymistycznym scenariuszem Bluntza. Cowen widzi potencjalne trudności, które mogą czekać Ethereum w nadchodzących miesiącach. W swojej analizie odwołuje się do różnych czynników, które mogą wpłynąć na obniżenie wartości Ethereum, takie jak zmiany na rynku altcoinów i ogólna zmienność rynku kryptowalut.

Bluntz podpiera swoją analizę teorią Fal Eliota

Analiza Bluntza opiera się na teorii fal Elliotta, która jest popularnym narzędziem w analizie technicznej rynku kryptowalut. Ta teoria, nazwana od nazwiska jej twórcy Ralpha Nelsona Elliotta, koncentruje się na psychologii tłumu i zakłada, że rynek kryptowalut oscyluje w cyklach składających się z pięciu fal impulsu i trzech fal korekty.

Fale impulsu reprezentują etapy zwyżkowe na rynku, podczas gdy fale korekty to etapy spadkowe. Teoria Elliotta sugeruje, że rynek kryptowalut działa na zasadzie powtarzających się wzorców, które można analizować, aby przewidywać przyszłe ruchy cenowe.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *