Metaverse i Web3 – zmiana zasad gry w sporcie i biznesie. Twitter Space już dzisiaj o 20:00

Metaverse I Web3 Zmiana Zasad Gry W Sporcie I Biznesie Twitter Space Już Dzisiaj O 2000 A41d58e, NEWSFIN

Metaverse I Web3 Zmiana Zasad Gry W Sporcie I Biznesie Twitter Space Już Dzisiaj O 2000 D24608d, NEWSFIN

Zbliża się niezwykłe wydarzenie, którego nie będziesz chciał przegapić! Planetary Metaverse, polski start-up, który robi furorę na scenie technologicznej, organizuje ekskluzywne spotkanie, na którym dołączą do nich dwie inne potęgi w branży – Zetly.io i nChain!

Będziesz miał okazję usłyszeć od trzech ekspertów branżowych, którzy kształtują przyszłość rozrywki, gier i technologii! Planetary Metaverse, Zetly.io oraz nChain.

Zetly.io

Rafał Gelner z Zetly.io dołączy, aby omówić ich najnowocześniejszą platformę, która rewolucjonizuje sposób, w jaki doświadczamy sportu. Dzięki funkcjom takim jak tokeny klubowe, NFT i cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie, nic dziwnego, że zmieniają grę zarówno dla sportowców, fanów, jak i entuzjastów!

nChain

Patrick Keating, reprezentujący nChain, wiodącego globalnego dostawcę rozwiązań blockchain. Ich misją jest eliminacja nieefektywności, redukcja kosztów i przyspieszenie procesów dla projektów w sektorze. Są mózgiem jednych z najbardziej innowacyjnych technologii w branży i nie możemy się doczekać, aby usłyszeć ich spostrzeżenia!

Planetary Metaverse

Gospodarz: Planetary Metaverse (Robert Bukowski), polski start-up, który robi furorę na scenie technologicznej, nagrodzony jako jeden z 25 najlepszych startupów w Polsce 2023. Są twórcami najnowocześniejszego, mobilnego Metaverse, które przesuwa granice technologii i szturmem zdobywa świat!

Dołącz do tej ekscytującej podróży do świata Metaverse i Web3! Posłuchaj, jak goście dzielą się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami i wizjami przyszłości, i przygotuj się na kontakt z podobnie myślącymi osobami, które podzielają Twoją pasję do technologii i innowacji.

Twitter Space

Kiedy: Czwartek, godzina 19:00 UTC+2

Gdzie: X Space Planetary Metaverse

Kto: Planetary Metaverse (Robert Bukowski), Rafał Gelner (Zetly.io) i Patrick Keating (nChain)

Co: Dyskusja na temat przyszłości rozrywki, gier i technologii w erze metawersu i Web3?

Dlaczego: Ucz się od ekspertów branżowych, poszerzaj swoją sieć kontaktów i uzyskaj ekskluzywny wgląd w najnowsze trendy i innowacje!

Chwyć kalendarze i zaznacz datę! Nie możemy się doczekać, aby Cię tam zobaczyć! Nie zapomnij zaprosić swoich przyjaciół i współpracowników, którzy podzielają Twoje zainteresowanie wirtualnym światem i Web3. Uczyńmy ten wieczór niezapomnianym!

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *