Kapitalizacja rynku kryptowalut (TOTALCAP) zatwierdza 1 bln USD jako wsparcie

Kapitalizacja Rynku Kryptowalut Totalcap Zatwierdza 1 Bln Usd Jako Wsparcie 4e3ff63, NEWSFIN

Kapitalizacja Rynku Kryptowalut Totalcap Zatwierdza 1 Bln Usd Jako Wsparcie A4381a0, NEWSFIN

Kapitalizacja rynku kryptowalut (TOTALCAP) wybiła się z opadającej linii oporu, podczas gdy cena Bitcoina (BTC) została przez nią odrzucona. Compound (COMP) wzrósł od czasu formacji podwójnego dna.

Niedawny raport pokazuje, że giełda Gemini wycofała setki milionów dolarów w kryptowalutach z Genesis, zanim ta ostatnia zbankrutowała. Czy kapitalizacja rynku kryptowalut rozpocznie trend wzrostowy?

Kapitalizacja rynku kryptowalut (TOTALCAP) wybija się i ponownie testuje linię oporu

TOTALCAP doświadczył trendu spadkowego począwszy od 13 lipca. Indeks osiągnął dołek na poziomie 978 mld USD w dniu 11 września.

Następnie kapitalizacja rynku kryptowalut zaczęła rosnąć i znalazła wsparcie na poziomie 1 bln USD. Ten ruch w górę zbiegł się z byczą dywergencją na dziennym wskaźniku RSI (zielona linia). Wówczas spadającym cenom towarzyszy rosnący impet, często wskazujący na potencjał znacznego ruchu w górę.

W dniu 18 września kapitalizacja rynku kryptowalut z powodzeniem wybiła się z linii trendu oporu.

Jednak utrzymanie tego impetu wzrostowego było trudne, a cena spadła poniżej poziomów sprzed wybicia. W dniu 26 września TOTALCAP odbił się od wcześniej spadkowej linii trendu oporu, ustanawiając ją jako nowy poziom wsparcia. Jest to typowym zjawiskiem po wybiciu.

Kapitalizacja Rynku Kryptowalut Totalcap Zatwierdza 1 Bln Usd Jako Wsparcie 4ef58ab, NEWSFIN

Wykres TOTALCAP dzięki Tradingview

Jeśli kapitalizacja rynku kryptowalut będzie kontynuowała swój poprzedni wzorzec, cena może potencjalnie wzrosnąć o 10%, osiągając poziom oporu przy 1,12 bln USD. I odwrotnie, spadek o 3% byłby potrzebny, aby przenieść indeks do poziomu wsparcia na 1 bln USD.

Cena Bitcoina (BTC) spada po odrzuceniu

Cena BTC spadła poniżej opadającej linii oporu od 13 lipca. Spadek ten osiągnął dołek na poziomie 24 901 USD w dniu 11 września. Od tego czasu cena wzrosła, w ruchu poprzedzonym byczą dywergencją w RSI (zielona linia).

Pomimo dywergencji, BTC nie zdołał wybić się z opadającej linii oporu. Raczej został przez nią odrzucony w dniu 19 września (czerwona ikona).

Kapitalizacja Rynku Kryptowalut Totalcap Zatwierdza 1 Bln Usd Jako Wsparcie 51d83d6, NEWSFIN

Wykres BTC/USDT dzięki Tradingview

W przypadku wybicia cena BTC może wzrosnąć o 10% i dotrzeć do kolejnego oporu na poziomie 29 200 USD. Z drugiej strony, kontynuacja odrzucenia może doprowadzić do spadku o 3% do najbliższego wsparcia na poziomie 25 600 USD.

Compound (COMP) rośnie po byczej formacji

Cena COMP utworzyła formację podwójnego dna 17 sierpnia i 11 września. Podwójne dno uważa się za byczą formację, co oznacza, że zwykle prowadzi do wybicia.

Cena Compound wzrosła od czasu drugiego dna. W dniu 24 września wybiła się z opadającej linii trendu oporu, wskazując – podobnie jak kapitalizacja rynku kryptowalut – że trend jest zwyżkowy.

Kapitalizacja Rynku Kryptowalut Totalcap Zatwierdza 1 Bln Usd Jako Wsparcie 7510c68, NEWSFIN

Wykres COMP/USDT dzięki Tradingview

Jeśli wzrost utrzyma się, to COMP może osiągnąć kolejny opór na poziomie 55 USD. Znajduje się on 25% powyżej obecnej ceny. Z drugiej strony, niepowodzenie w utrzymaniu trendu wzrostowego może doprowadzić do spadku o 20% do poziomu 35 USD.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą rynku kryptowalut przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *