Justin Sun ujawnił, gdzie trzyma swoje 100 000 BTC

Justin Sun Ujawnił Gdzie Trzyma Swoje 100 000 Btc 1bf837f, NEWSFIN

Justin Sun Ujawnił Gdzie Trzyma Swoje 100 000 Btc Ddf70c9, NEWSFIN

Założyciel projektu kryptowalutowego Tron – Justin Sun powiedział swoim obserwującym gdzie przechowuje swoje Bitcoiny. Informacją o lokalizacji BTC popularny członek społeczności kryptowalutowej podzielił się w poście gratulującym giełdzie kryptowalut Huobi dziesiątej rocznicy istnienia

Justin Sun napisał na Twitterze:

“Huobi kończy 10 lat. W rzeczywistości jestem jednym z pierwszych użytkowników Huobi. Pod koniec 2013 roku wróciłem do Chin i zarejestrowałem się na Huobi. Od tego czasu moje własne Bitcoiny są przechowywane na giełdzie.”

Wcześniej w sierpniu 2023 r. Sun ujawnił, że ma kontroluje ponad 100 000 Bitcoinów.

Justin Sun jest de facto właścicielem Huobi. Poinformował o tym w październiku 2022 r. chiński dziennikarz Colin Wu. Media przypisują mu kontrolę nad dużą częścią giełdy. Sam biznesmen nazywa siebie doradcą giełdy kryptowalut.

Problemy Huobi

Huobi 2023, która została uruchomiona w 2013 roku, przeszła przez wiele wyzwań. Rok rozpoczął się od plotek o rychłym upadku platformy handlowej. Członkowie społeczności kryptowalutowej kwestionowali rentowność giełdy kryptowalut w obliczu poważnego spadku wolumenu obrotów.

W marcu Justin Sun znalazł się na celowniku amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). Wielu członków społeczności kryptowalutowej kwestionowało wówczas stabilność finansową giełdy kryptowalut.

W kwietniu 2023 r. media donosiły o próbach sprzedaży przez Suna udziałów w Huobi na rzecz Binance, największej platformy handlowej na rynku aktywów cyfrowych. Sam biznesmen tymczasem zaprzeczył plotkom.

Również wiosną 2023 roku Huobi doświadczyło spadku wartości swojego tokena – HT o 93%. Później, w maju, Sun znalazł się w centrum skandalu. Biznesmen oskarżył brata założyciela Huobi o dump miliona tokenów HT.

W sierpniu w sieci zaczęły krążyć plotki o niewypłacalności giełdy kryptowalut.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *