Ile musisz kupić Shiba Inu, aby zostać milionerem podczas kolejnej hossy?

Ile Musisz Kupić Shiba Inu Aby Zostać Milionerem Podczas Kolejnej Hossy Fc1a711, NEWSFIN

Memecoin Shiba Inu przyciągnął uwagę inwestorów i entuzjastów kryptowalut dzięki swojemu imponującemu wczesnemu wzrostowi i oddanej społeczności. Jednak wysiłki “armii SHIB” nie wystarczyły, aby utrzymać token na powierzchni podczas przedłużającej się krypto zimy. Obecnie notowany jest on 90,6 procent poniżej rekordowego poziomu osiągniętego w październiku 2021 roku.

Ogromny krach na rynku często powoduje, że nowicjusze wpadają w panikę i pospiesznie wyprzedają swoje monety. Doświadczeni traderzy traktują jednak takie wydarzenia jako okazję do stworzenia niezawodnego średnio- lub długoterminowego portfela i kupowania interesujących monet z rabatem.

Sprawdźmy, ile trzeba teraz zainwestować w SHIB, aby zostać milionerem podczas następnej hossy.

Perspektywy Shiba Inu

Shiba Inu pojawił się na rynku kryptowalut dwa lata temu jako “zabójca Dogecoina”. W ciągu kilku dni od premiery moneta wzrosła o 1500%. Tak imponująca dynamika wygenerowała wiele spekulacji w społeczności krypto, że w przyszłości SHIB może osiągnąć poziom 1 USD.

Obecnie aktywo to zajmuje 15. miejsce na liście kryptowalut o największej kapitalizacji.

źródło: CoinGecko

Wielu inwestorów i traderów nie bez powodu postrzega Shiba Inu wyłącznie jako aktywo spekulacyjne. Na pierwszy rzut oka jest to rzeczywiście prawda: cena monety była wielokrotnie poddawana gwałtownym pompom i spadkom.

Jednak armia Shib pozostaje optymistycznie nastawiona do długoterminowego rozwoju kryptowaluty, a deweloperzy poważnie rozpoczęli plan ekspansji ekosystemu mający na celu pozbycie się etykiety bezużytecznego memecoina. Wraz z uruchomieniem Shibarium, projekt przeniósł się do konkurencyjnego segmentu blockchainów warstwy 2 (L2), który jest obecnie zdominowany przez zaledwie kilku głównych graczy.

Ile SHIB trzeba kupić, by zostać milionerem?

Do obliczenia liczby SHIB, które należy kupić, aby zostać milionerem, gdy cena powróci do rekordowego poziomu 0,00008616 USD, można użyć następującego wzoru:

  • Ilość SHIB = Kwota docelowa / Oczekiwana przyszła cena

gdzie:

  • Kwota docelowa – 1 mln USD
  • Oczekiwana przyszła cena – historyczne maksimum na poziomie 0,00008616 USD.

Tak więc, aby zobaczyć okrągłą sumę 1 miliona dolarów na koncie, musimy kupić około 11 608 793 610 SHIB. Przy obecnej cenie 0,00000809 USD monety te byłyby warte około 93 947 USD.

Należy jednak zdawać sobie sprawę, że rynek kryptowalut może być niezwykle zmienny. Powyższe obliczenia opierają się wyłącznie na aktualnych danych i założeniach. Zawsze pamiętaj, aby przestrzegać zasad zarządzania ryzykiem i handlować tylko pieniędzmi, na których utratę możesz sobie pozwolić.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *