Grayscale Bitcoin Trust posiada 1750 portfeli

Grayscale Bitcoin Trust Posiada 1750 Portfeli 1c9322c, NEWSFIN

Grayscale Bitcoin Trust Posiada 1750 Portfeli 7e3d42e, NEWSFIN

Arkham Intelligence, firma analityczna zajmująca się blockchainem, zidentyfikowała zasoby Grayscale Bitcoin Trust na blockchainie, twierdząc, że są one dystrybuowane w znacznej liczbie portfeli.

Firma informuje ponadto, że jest drugim co do wielkości posiadaczem Bitcoinów na świecie, z łączną kwotą ponad 16 miliardów dolarów.

Grayscale Bitcoin Trust Holdings ma oszałamiającą łączną wartość

W niedawnym poście na X (dawniej Twitter) Arkham Intelligence ujawnia, że zasoby Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) są dystrybuowane w ponad 1750 portfelach. Firma badawcza informuje ponadto, że Grayscale ma całkowitą ilość Bitcoinów wynoszącą 627 779.

Grayscale Bitcoin Trust Posiada 1750 Portfeli B498c8f, NEWSFIN

Zrzut ekranu portfela Grayscale. Źródło: Arkham Intelligence

Dalej wyjaśnia, że każdy portfel posiada “nie więcej niż 1000 BTC”. Oznacza to, że żaden z portfeli nie ma wartości przekraczającej 257,7 miliona dolarów. W momencie publikacji cena Bitcoina wynosiła 25 787 USD. W ramach tego samego portfela posiada również kilka innych kryptowalut, takich jak Ethereum (4,93 miliarda dolarów) i Chainlink (1,85 miliona dolarów).

Arkham twierdzi, że nie zidentyfikował portfela Grayscale samodzielnie.

“Chociaż Grayscale publicznie raportuje salda, odmówił zidentyfikowania adresów zaufania w łańcuchu.”

Bitwa Grayscale z SEC

Rozwój ten zbiega się z aktywnym dążeniem Grayscale do uzyskania zgody na przekształcenie Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) w fundusz giełdowy Bitcoin (ETF).

Niedawno amerykański Sąd Apelacyjny stanął po stronie Grayscale w walce prawnej przeciwko amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). Sędzia potwierdził, że SEC popełniła błąd, odrzucając wniosek o konwersję. Grayscale nie marnował czasu, prosząc o spotkanie z SEC w celu zakończenia sprawy.

6 września zespół prawny Grayscale wysłał list do SEC z prośbą o spotkanie w celu przyspieszenia procesu zatwierdzania.

W piśmie czytamy:

“Bylibyśmy wdzięczni za możliwość spotkania się z pracownikami Komisji Papierów Wartościowych i Giełd tak szybko, jak to możliwe.”

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *