Elon Musk zdołał pokonać Bitcoina!

Elon Musk Zdolal Pokonac Bitcoina 09935b8, NEWSFIN

Bitcoin pokonany? Tak, rzeczywiście! Firma analityczna Santiment zbadała nastroje w mediach społecznościowych i doszła do wniosku, że altcoin Dogelon Mars (ELON) osiąga lepsze wyniki niż Bitcoin. Co to oznacza?

Dogelon Mars wyprzedza Bitcoina

Według Santiment, memecoin Dogelon Mars odnotował wzrost wolumenu społecznościowego w ciągu 24 godzin. Dzięki temu bezczynna kryptowaluta zdołała prześcignąć nawet Bitcoina. Santiment przeanalizował, jak często niektóre kryptowaluty są wspominane w mediach społecznościowych i czy są to wzmianki pozytywne, neutralne czy negatywne. ELON odnotował 62% pozytywnych, 19% neutralnych i 18% negatywnych wypowiedzi.

Elon Musk Zdolal Pokonac Bitcoina C43f11a, NEWSFIN

źródło: Santiment

W jaki sposób mierzy się tę wartość? Każde słowo związane z tą kryptowalutą jest analizowane na social media. Santiment sprawdza między innymi Telegram, X i Reddit. Analizują sentyment wzmianek o kryptowalutach i klasyfikują je jako pozytywne, negatywne lub neutralne.

Mieszanka Dogecoina i Shiba Inu

ELON, memecoin stworzony u szczytu popularności Dogecoina i Shiba Inu, próbuje przyciągnąć uwagę Elona Muska, ale nie odnosi w tym względzie większych sukcesów.

Dogelon Mars wykorzystuje kilka popularnych tematów. Nazwa jest połączeniem Dogecoina i Elona Muska, który jest zagorzałym zwolennikiem Doge. Nawiązuje ona do Marsa, stanowiąc wariację na temat słynnego mema o księżycu, co sugeruje, że Dogelon doświadczy ogromnego wzrostu.

Projekt ma na celu ożywienie ekosystemu ELON poprzez wprowadzenie generowanych przez sztuczną inteligencję (AI) niewymienialnych tokenów (NFT).

ELON nie ma wartości

Chociaż niedawny wzrost wolumenu społecznościowego nastąpił po wzroście o prawie 5% w ciągu ostatniego tygodnia, kurs ELON jest niezwykle niska. Obecnie token traci 99,59% w stosunku do swojej najwyższej ceny w historii.

Elon Musk Zdolal Pokonac Bitcoina 3da7cbb, NEWSFIN

Kurs ELON źródło: Tradingview

Santiment twierdzi, że token odnotował również ostatnio gwałtowny wzrost aktywności w sieci. Oznacza, że nowe adresy są tworzone w coraz większej liczbie.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *