Dlaczego BitBoy Crypto prosi o darowizny w XRP pomimo, że posiada 82 mln USD w tokenach?

Dlaczego Bitboy Crypto Prosi O Darowizny W Xrp Pomimo Ze Posiada 82 Mln Usd W Tokenach Ba216dc, NEWSFIN

Dlaczego Bitboy Crypto Prosi O Darowizny W Xrp Pomimo Ze Posiada 82 Mln Usd W Tokenach 4d1e90a, NEWSFIN

Kontrowersyjny YouTuber Ben “BitBoy Crypto” Armstrong udostępnił swój adres XRP. Próbuje zebrać pieniądze na sfinansowanie swojej walki prawnej. Jednak członkowie społeczności byli zaintrygowani odkryciem, że portfel posiada już ponad 161 mln tokenów.

W czwartek BitBoy Crypto udostępnił adres XRP – “rJmXYcKCGJSayp4sAdp6Eo4CdSFtDVv7WG” i tag – “3259094467” za pośrednictwem X (Twitter). Jednocześnie poprosił o darowizny.

Czy Ben Armstrong naprawdę posiada 161 mln tokenów XRP?

Wydaje się jednak, że narzędzia eksploratora blockchain XRP pokazują, że adres portfela posiada już ponad 161,5 mln tokenów XRP. Tokeny te są warte co najmniej 82 mln USD przy obecnym kursie rynkowym.

Dlaczego Bitboy Crypto Prosi O Darowizny W Xrp Pomimo Ze Posiada 82 Mln Usd W Tokenach 734c539, NEWSFIN

Adres XRP na Binance, który udostępnił Armstrong / Źródło: xrpscan.com

Wywołało to reakcję społeczności na szeroką skalę. Jeden z członków społeczności napisał na X (Twitter):

“Szczerze mówiąc, to trochę obrzydliwe, aby błagać swoich zwolenników o ich ciężko zarobione pieniądze, podczas gdy trzymasz 80 mln USD w $XRP.”

Inni członkowie społeczności uważają jednak, że adres udostępniony przez Armstronga jest adresem scentralizowanej giełdy kryptowalut. Wyjaśnili, że Armstrong udostępnił tag z adresem, co oznacza, że nie jest to jego osobisty portfel. Użytkownik X (Twitter) napisał:

“Fakt, że ma tag mówi mi, że to giełda.”

Wreszcie, inni członkowie społeczności skrytykowali BitBoy Crypto za korzystanie ze scentralizowanej giełdy. Jeden z użytkowników skomentował:

“Więc pozwalasz komuś innemu przechowywać wszystkie swoje kryptowaluty? Ledger Nano kosztuje dosłownie mniej niż 100 dolarów, pajacu.”

BitBoy Crypto stracił ponad 3 mln USD w tokenach XRP na Celsius

Armstrong odrzucił zarzuty, mówiąc: “To jest przezabawne”. Ponadto ujawnił, że stracił wszystkie swoje XRP na Celsius. Armstrong napisał:

“Po pierwsze, mój dyrektor finansowy, Timothy Shedd, sam stracił 3 mln USD w kryptowalutach na Celsiusie. A jego syn, TJ Shedd, CEO, odmówił zwolnienia go. TJ uczynił swojego ojca dyrektorem finansowym, mimo że miał ZERO doświadczenia finansowego. Wszystkie nasze XRP były na Celsius. Po drugie, ukradli wszystkie moje pieniądze.”

Te doniesienia wywołały jeszcze większą frustrację społeczności, ponieważ Armstrong wcześniej promował upadłego pożyczkodawcę kryptowalutowego – Celsius. Członek społeczności napisał:

“Stary, promowałeś Celsiusa, prawda? A teraz obwiniasz innych Jestem teraz mocno zdezorientowany.”

W środę Armstrong rozpoczął kampanię darowizn, aby sfinansować swoją walkę prawną z firmą macierzystą marki BitBoy Crypto. Nastąpiło to po tym, jak został usunięty z firmy.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *